ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

S novým klipem Pipes And Pints pomáhalo více než 200 fanoušků
Publikoval: JO - Čtvrtek, 15.03. 2018 - 22:27:27
Rubrika: Aktuality

Text: FlyHigh Artist Booking Agency
Foto: František Ortman

13. 3. ve 13.13 hod. kapela PIPES AND PINTS zveřejnila nový singl Dark Into The Night. Do tvorby doprovodného lyric videa se zapojilo přes 200 fanoušků a kamarádů ze všech koutů světa. Všichni už netrpělivě očekávají dubnový návrat na pódia se startem v Praze a Brně. Kapela zároveň představuje nový zvuk, ve kterém můžete slyšet banjo a vlivy country music.

Další singl s názvem Dark Into The Night jen potvrzuje, jakou má kapela chuť tvořit a nebrání se zabrousit i do jiných hudebních žánrů, než bylo doposud zvykem. „Budeme pipesovsky punkrockoví, budeme kotlíkoví, metaloví i elektroničtí, boříme vlastní hranice. Vyloženě se teď vyžíváme ve svobodě tvorby. Tohle je teprve začátek," nechává se unést Vojta Kalina. Po dvou klasických klipech zvolili cestu lyric videa, do kterého zapojili své fanoušky a kamarády. „Nadšení do kreativity a počet všech zúčastněných nás obrovsky nakoply. U některých fotek jsme se váleli smíchy, u některých nás mrazilo a některé jsou fakt divné. Je z nich cítit velké srdce a společně s atmosférou písničky je to přesně to pravé," dodává k videu Vojta.

Od posledního koncertu Pipes And Pints uběhlo 18 měsíců. Tuto dobu členové kapely přirovnávají ke kleci, která se otevře brněnským a pražským koncertem. „Cítíme se jako svázaní, nedokážeme si vůbec představit, co se stane, až nás vypustí na pódium. Jsme tak nabití energií a touhou hrát, že se to nedá ani slovy vyjádřit," komentuje situaci bubeník Lukáš Vincour. „Fakt se cítíme jako zvířata v kleci, jen zkoušíme a zkoušíme. Konečně přichází čas na propojení energií, čas to tam všechno narvat a načít novou éru Pipes And Pints. Strašně to rozbijem," připojuje se s neskrývanou nedočkavostí Travis OʼNeill.

Exkluzivní koncerty vstupu do nové éry si zaslouží exkluzivní místo, novou scénu, nové písně s novým zpěvákem a samozřejmě i se všemi hity z uplynulých let.

6. 4. – Brno (Sono)
První český koncert proběhne v klubu Sono, který je unikátní svým zvukem a moderním prostorem. Jako support se představí dívčí nátěr THE AGONY s nespoutanou energií na rozdávání a brněnská kapela BOMBS FROM HEAVEN, která zde bohužel odehraje poslední koncert své kariéry.
FB událost – www.facebook.com/events/549325542092252
Předprodej – www.goout.net/cs/listky/pipes-and-pints/nevb

14. 4. – Praha (Pragovka)
Po zahřívací klubové premiéře v brněnském Sonu se kapela přesune na domácí půdu, do industriálního prostředí pražské Pragovky, kde oficiálně oslaví svůj návrat a zhodnotí dlouho střádanou energii a chuť hrát. Kromě představení nové tváře za mikrofonem bude mít na pódiu exkluzivní hosty – Jardu Helešice na kytaru ve dvou písních, které pomáhal produkovat, a Josefa Rataje a jeho live art do singlu Rebel In My Veins, na který společně právě v Pragovce vytvořili klip. V roli support kapel zahrají již zmíněné The Agony a stoupající hvězda TRAUTENBERK. Vypečená šumavská 'gruppe' hraje tanz metal a dostane vás svojí vtipnou a energickou show ve svérázných kostýmech.
FB událost – www.facebook.com/events/142941213029829
Předprodej – www.ticketstream.cz/pipes-pints-hala-pragovka-praha

Pipes And Pints – Dark Into The Night www.youtube.com/watch?v=NxTrsMwmKOI


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund