ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Vstupenky na NADĚJEfest za zvýhodněnou cenu jen do 18. března
Publikoval: JO - Pondělí, 05.03. 2018 - 19:09:05
Rubrika: Aktuality

Text: Jiří Olszar

Druhý ročník charitativního festivalu s názvem NADĚJEfest, který se opět uskuteční v atraktivním prostředí rekreačního areálu Dolce v Trutnově (16. 6. 2018), se nezadržitelně blíží. I letos bude hlavní pořadatel, kamioňák Jiří Hučko a jeho organizace Naděje z kamionu, pomáhat nemocným dětem. Letošními tvářemi projektu se stali Vašík Petýrek, Denisek Knébl a Míša Horváth, kteří statečně bojují s nepřízní osudu. Všichni tři chlapci shodně trpí svalovou dystrofií Duchenneova typu, proto nese festival i podtitul 'Bojujeme s Duchennem', a jakákoliv podobná podpora by měla být pro všechny lidi se srdcem na správném místě samozřejmostí.

Je tedy více než zřejmě, že ačkoliv se jedná o akci hudební, podpořit by ji mohli všichni, komu není lhostejný osud jiných, kteří potřebují pomoc více než kdokoliv jiný. Takže nejen příznivci rocku a metalu jsou srdečně zváni. Ovšem i ti, kteří si rádi dopřejí kvalitní muziku, nepřijdou letos rozhodně zkrátka. Populární KOMUNÁL loni oslavili čtvrtstoletí na scéně, vydali výroční album 25 ran bičem a na festivalu se představí v roli jednoho z headlinerů. Power/speedmetalová stálice SALAMANDRA letos oslaví 20. narozeniny speciálním turné, které nemine ani trutnovský festival. A pokud půjde vše podle plánů, letos by měla skupina své fanoušky potěšit i novou deskou. Návštěvníci se dále mohou těšit na česko-italskou formaci ROCK N ROLL ARMY a její jadrný rock'n'roll, kterým mimo jiné upoutala pozornost i na festivalu Masters Of Rock. S vizovickým festivalem mají letité zkušenosti i FORREST JUMP a není bez zajímavosti, že frontman Pepa Michálek – jinak moderátor TV Rebel – se ujme i moderování celého NADĚJEfestu. Své zkušenosti sem přijedou prodat i pražští D.N.A. Přestože kapela prošla zhruba před rokem dalším personálním zemětřesením, bude dozajista patřit na festivalu k jedné z ozdob.

K těm lze dozajista zařadit i novojičínské PORTA INFERI. Ti se sice potýkají s nalezením nového vokalisty, to ale nijak nebrání ve skutečnosti, aby na festivalu vystoupili a předvedli očekávaně skvělý výkon. Rozbouřené vody ohledně zpěváka EUFORY se naštěstí uklidnily, takže tahle populární slovenská partička dorazí i se svým výborným frontmanem Ľubošem Senkem a dost možná i se zbrusu novým albem. Z Nového Města pod Smrkem přijedou crossoveroví RAIN, kteří jsou mimo jiné známí pořádáním vlastního festivalu Fryyfest, který ale bohužel letos neproběhne. Nicméně RAiN je výborná severočeská kapela, která své kvality ukázala na loňském počinu Maska. Celý festival odstartují trutnovští NEODŮVODNITELNÁ LÍTOST, kteří ve svém repertoáru zajímavě mixují ostřejší rockový sound a elektroniku. Přestože vznik kapely datují do roku 2014, lze považovat pražské METALCRAFT za nesmírně zkušené. Muzikanti prošli spoustou kapel a své zkušenosti otiskli na sklonku loňského roku do výborného singlu She&'s Like A Loaded Gun. Poslední potvrzenou kapelou, která vyhrála hlasování na Facebooku, jsou ALTERNATIVE CORE, kteří už tak nějak svým názvem definují i žánr, kterému se věnují. Těšit se tak mohou fanoušci, kteří mají rádi hardcore v jeho progresivnější podobě.

Ačkoliv je festival jednodenní, Camp Dolce už bude v plném provozu, proto nebude od věci, zejména pro návštěvníky, kteří dorazí z daleka, zajistit si případné ubytování. Podrobnější informace lze najít na webu www.kemp-dolce.cz.

Vstupenky jsou momentálně v předprodeji za zvýhodněnou cenu 200 Kč, a to do 18. března 2018. Po tomto datu budou vstupenky za plnou festivalovou cenu 250 Kč. Děti do výšky 140 cm, vozíčkáři a osoby ZTP s maximálně jedním doprovodem mají vstup zdarma! Elektronický předprodej probíhá prostřednictvím e-mailu nadejefest@centrum.cz. Do předmětu uveďte 'NADĚJEfest – vstupenky' a nezapomeňte uvést celé své jméno (nebo jména, pokud budete objednávat více vstupenek), které bude uvedeno na samotné vstupence. Veškeré informace o objednávce a platbě dostanete na uvedeném e-mailu. Vstupenka bude elektronická, k vytištění. Pokud se festivalu nemůžete zúčastnit a rádi byste festival podpořili, můžete si vstupenku jako zajímavý suvenýr rovněž pořídit touto cestou, případně zaslat jakoukoliv částku na transparentní účet festivalu www.fio.cz/ib2/transparent?a=2701297301.

Pořadatel festivalu se nebrání jakékoliv spolupráci ze strany médií či firem. Je možné zajistit i umístění prodejních stánků přímo v areálu Dolce. Případní zájemci se mohou dovědět více na festivalovém e-mailu nadejefest@centrum.cz. Další informace o festivalu a Naději z kamionu najdete na níže uvedených odkazech.

Související odkazy:
FB událost – www.facebook.com/events/113824922623690
NADĚJEfest na FB – www.facebook.com/nadejefest
Naděje z kamionu na FB – www.facebook.com/nadejezkamionu
Promo video Naděje z kamionu – www.youtube.com/watch?v=JjWapNf8Pf0
Audio upoutávka – www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=cLHvwPSfjoI


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund