inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Fair Price Music míří do Polska
Publikoval: JO - Sobota, 10.02. 2018 - 19:38:52
Rubrika: Aktuality

Text: Petra Braddock

Fair Price Music vstupuje do Polska. Umožní tak místním nezávislým hudebníkům a vydavatelům dostat svoji hudbu mezi své fanoušky, najít nové, oslovit promotéry a média v Polsku, ale také v zahraničí. Českým hudebníkům zase přibude cesta, jak se snadněji dostat k našim polským sousedům.

Fair Price Music je portál pro nezávislé hudebníky a vydavatelství. I s využitím žánrových a regionálních FPM Playlistů a FPM Live Session oslovuje fanoušky po celém světě a umožňuje hudebníkům získávat nové příznivce. „Je to jednoduché, muzikanti si vytvářejí své profily, kde prezentují a nabízejí svoji hudbu, fotky, videa, texty, novinky, odkazy a kontakty, a to vždy s možností dvojjazyčné prezentace: ve svém jazyce a v angličtině," přibližuje fungování portálu muzikant a jeden z otců projektu Ondřej Novák a dodává: „Fair Price Music tak umožňuje hudebním fanouškům, promotérům a médiím dostat se ke všem potřebným informacím o svých oblíbených kapelách nebo objevovat a podporovat nové. Nyní Fair Price Music otevírá větší možnosti hudební expanze do Polska."

Fair Price Music existuje už nějakou dobu v angličtině a češtině. Jeho polská verze vznikla díky úzké spolupráci s písničkářkou AGU, která celý web přeložila. „Fair Price Music používám už od chvíle, kdy jsem vydala svůj debut. Baví mě lidi kolem něj a co všechno dělají," říká Agu a vysvětluje, proč ji napadlo portál přeložit: „Jednou mě oslovili, jestli u nich nechci natočit Live Session. Takové živé video ze studia. Moc mi to pomohlo v mém dalším hudebním životě. Tak jsem si řekla, že bych FPM mohla pomoci dostat i domů do Polska."

FPM Live Session s Agu – www.fairpricemusic.com/en-eu/live-session/agu/reka

Fair Price Music je otevřený hudbě napříč regiony i žánry a ve všech ohledech se snaží jednat fair. Muzikanti mají registraci zdarma, z prodejů své hudby získávají 90 %. Těch zbylých 10 % jde na podporu portálu. „V této době spolupracujeme s různými médii a promotéry v Evropě a chceme otevřít dveře polským muzikantům k natáčení FPM Live Session. Je to pro ně jeden z nejlepších nástrojů, jak dostat hudbu k novým fanouškům, médiím a hlavně promotérům," věří v nové možnosti pro polskou hudební scénu Ondřej Novák a těší ho i otevření další cesty ven pro tu českou.

Polská verze Fair Price Music – www.fairpricemusic.pl

Fair Price Music je portál pro nezávislé hudebníky a vydavatelství. Jeho cílem je podporovat hudbu a hudebníky všech žánrů a zaměření, zpřístupnit jejich díla fanouškům, promotérům a médiím. Formou FPM Playlistů a FPM Live Session šíří hudbu z portálu mezi nové fanoušky, často ve spolupráci s médii a lidmi z hudebního světa napříč žánry a regiony.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund