inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


MARCO MENDOZA
  – Viva La Rock

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Mirka Valenty

Osobní web Luboše Hnáta

Fair Price Music míří do Polska
Publikoval: JO - Sobota, 10.02. 2018 - 19:38:52
Rubrika: Aktuality

Text: Petra Braddock

Fair Price Music vstupuje do Polska. Umožní tak místním nezávislým hudebníkům a vydavatelům dostat svoji hudbu mezi své fanoušky, najít nové, oslovit promotéry a média v Polsku, ale také v zahraničí. Českým hudebníkům zase přibude cesta, jak se snadněji dostat k našim polským sousedům.

Fair Price Music je portál pro nezávislé hudebníky a vydavatelství. I s využitím žánrových a regionálních FPM Playlistů a FPM Live Session oslovuje fanoušky po celém světě a umožňuje hudebníkům získávat nové příznivce. „Je to jednoduché, muzikanti si vytvářejí své profily, kde prezentují a nabízejí svoji hudbu, fotky, videa, texty, novinky, odkazy a kontakty, a to vždy s možností dvojjazyčné prezentace: ve svém jazyce a v angličtině," přibližuje fungování portálu muzikant a jeden z otců projektu Ondřej Novák a dodává: „Fair Price Music tak umožňuje hudebním fanouškům, promotérům a médiím dostat se ke všem potřebným informacím o svých oblíbených kapelách nebo objevovat a podporovat nové. Nyní Fair Price Music otevírá větší možnosti hudební expanze do Polska."

Fair Price Music existuje už nějakou dobu v angličtině a češtině. Jeho polská verze vznikla díky úzké spolupráci s písničkářkou AGU, která celý web přeložila. „Fair Price Music používám už od chvíle, kdy jsem vydala svůj debut. Baví mě lidi kolem něj a co všechno dělají," říká Agu a vysvětluje, proč ji napadlo portál přeložit: „Jednou mě oslovili, jestli u nich nechci natočit Live Session. Takové živé video ze studia. Moc mi to pomohlo v mém dalším hudebním životě. Tak jsem si řekla, že bych FPM mohla pomoci dostat i domů do Polska."

FPM Live Session s Agu – www.fairpricemusic.com/en-eu/live-session/agu/reka

Fair Price Music je otevřený hudbě napříč regiony i žánry a ve všech ohledech se snaží jednat fair. Muzikanti mají registraci zdarma, z prodejů své hudby získávají 90 %. Těch zbylých 10 % jde na podporu portálu. „V této době spolupracujeme s různými médii a promotéry v Evropě a chceme otevřít dveře polským muzikantům k natáčení FPM Live Session. Je to pro ně jeden z nejlepších nástrojů, jak dostat hudbu k novým fanouškům, médiím a hlavně promotérům," věří v nové možnosti pro polskou hudební scénu Ondřej Novák a těší ho i otevření další cesty ven pro tu českou.

Polská verze Fair Price Music – www.fairpricemusic.pl

Fair Price Music je portál pro nezávislé hudebníky a vydavatelství. Jeho cílem je podporovat hudbu a hudebníky všech žánrů a zaměření, zpřístupnit jejich díla fanouškům, promotérům a médiím. Formou FPM Playlistů a FPM Live Session šíří hudbu z portálu mezi nové fanoušky, často ve spolupráci s médii a lidmi z hudebního světa napříč žánry a regiony.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund