Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Na Rock pod Kameňom 2018 s Kabátom aj v lete
Publikoval: JO - Čtvrtek, 11.01. 2018 - 21:24:19
Rubrika: Aktuality

Text: Pavol Dráb
Foto: archív Kabátu

Medzinárodný rockový festival Rock pod Kameňom odštartoval koncom roka 2017 predpredaj permanentiek na ďalší ročník, ktorý sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 opäť v unikátnom prírodno-rekreačnom areáli rybníkov v Snine. Limitované množstvo trojdenných vstupeniek za zvýhodnenú cenu 25 € je k dispozícii na webových stránkach festivalu www.rockpodkamenom.sk.

Festival Rock pod Kameňom započne svoj šestnásty ročník zostra a o otvorenie festivalu sa postará jedná z najnavštevovanejších kapiel v Čechách a na Slovensku – KABÁT. „V súčasnosti usilovne pracujeme na tom, aby ročník 2018 ponúkol minimálne tak kvalitný a rôznorodý program, ako tomu bolo doposiaľ počas úžasných pätnástich rokov. Či už pôjde o svetovo známych headlinerov, alebo naopak o miestne začínajúce kapely, ktoré sa pre našich návštevníkov stanú veľkými objavmi. Zároveň v areáli pre našich návštevníkov plánujeme naďalej vylepšovať servis a zázemie festivalu," hovorí PR manažér festivalu Pavol Dráb.

Kabát v Snine – www.youtube.com/watch?v=VXzQUM5Lp-Y

Unikát tešiaci davy fanúšikov si Snina vychutná a znova zaručene zaplní areál rybníkov do posledného miesta. Aj tento rok uvidíme Kabát na slovenských festivaloch iba zriedka, preto je úžasnou správou, že práve Rock pod Kameňom neobídu.

„Bilancovat uplynulý rok je jednoduché... byl báječný! My jsme ho přečkali ve zdraví a na podzim jsme odjeli naše zatím nejdelší a asi i největší turné v historii kapely. Co nás čeká v tomto roce? To je jistě zajímavější a aktuálnější téma. Milan se již nechal mediálně slyšet, že chystáme, a budeme tento rok chystat, materiál na další řadové album. Zatím není třeba propadat euforickým stavům, protože si s novým CD dáme pochopitelně na čas. Je potřeba si být jistý, že je to aktuálně to 'nej', co můžeme nabídnout. A ty texty... to taky nebude hned... to chce svůj čas a dostatek rozvahy! Nicméně v létě budeme objíždět festivaly. Jednak nechceme poslouchat a číst, že jsme staří a líní, a pochopitelně nám taky moc chybí živé hraní a kontakt s vámi! Pojedeme v ČR celou síť Létofestů a Vysočinafest. Na Slovensku se chystáme již tradičně na Topfest a do Sniny na Rock pod Kameňom," prezrádza zo svojho života kapela Kabát.

Trojdňové vstupenky na Rock pod Kameňom 2018 sú v predaji na predajných miestach v rámci mesta Snina (Cafe Capri), prostredníctvom formulára na webovej stránke
www.rockpodkamenom.sk. Aktuálna cena permanentky je 25 €.

Viac informácií nájdete na webe festivalu www.rockpodkamenom.sk alebo na facebookových stránkach www.facebook.com/rockpodkamenom. Festival Rock pod Kameňom sa uskutoční od 9. do 11. augusta 2018 v rekreačnej oblasti Sninské rybníky.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund