inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Trio Inflagranti a Josef Vojtek společně vystoupí na výjimečném koncertu
Publikoval: JO - Čtvrtek, 28.12. 2017 - 16:35:44
Rubrika: Aktuality

Text: DK Šumperk

Posluchači, kteří zavítají v úterý 23. ledna do Domu kultury Šumperk, se mohou těšit na skvělý hudební zážitek. Koncert dívčího elektrického smyčcového tria INFLAGRANTI, které má v repertoáru slavné rockové, popové a muzikálové melodie v instrumentálních úpravách, doprovodí speciální host – frontman skupiny Kabát JOSEF VOJTEK.

Trio úspěšně působí na české popové scéně již 13 let. Za svou kariéru prodalo tisíce hudebních nosičů a za živé DVD Brioso obdrželo dokonce Zlatou desku. Pravidelně vystupuje nejen v České republice, ale uspělo i v Japonsku, Mexiku, Německu, Norsku, Nizozemsku, Polsku, Řecku nebo Itálii.

Dámy v úpravě pro dvoje housle a violoncello interpretují ve vlastních instrumentálních úpravách nejen klasické skladby od Bacha nebo Vivaldiho, ale i hity kapel, jako jsou Metallica, Europe nebo Queen. Ruší tak hranice mezi žánry a vytvořily 'nový kabát' už nejednomu hitu. Teď se dokonce rozhodly pozvat si kus Kabátu na svoje turné.

Přizvat Pepu jako hosta na naše vánoční turné byl můj nápad," vysvětluje houslistka a umělecká vedoucí Inflagranti Markéta Muzikářová. „Předně se mi moc líbí jeho zpěv a celkový projev. Kabát je moje oblíbená kapela, kterou poslouchám léta, a z 50 procent za to může Pepův zpěv. Pak jsem ho viděla zpívat i v muzikálu a zaujalo mě, jak široký má rejstřík a dokáže skvěle zazpívat cokoli. A tak mě napadlo, že bychom to spojení se smyčci mohli zkusit. Navíc je to v soukromí super člověk, vtipný a s energií. A takové spojení mám vždycky ráda – když společná práce přinese nějaké obohacení, nové nápady, novou energii," dodává.

Josef Vojtek již mnoho let září nejen jako frontman populární české kapely Kabát, ale i jako muzikálová hvězda (např. Krysař, Hamlet, Galileo, Tři mušketýři, Kleopatra nebo Angelika). Dalším významným počinem je titulní filmová role, kdy se v roce 2006 objevil před kamerou jako herec ve filmu Jak se krotí krokodýli.

Výjimečnost projektu spočívá v netradičním spojení rockového slavíka a něžných smyčců. Koncert upoutá svým aranžmá a výpravnou vizualizací scény," uvádí produkční Domu kultury Michaela Horáková.

Koncert tria Inflagranti s Josefem Vojtkem se koná v úterý 23. ledna od sedmi večer ve velkém sále Domu kultury. Vstupné je 290, 320 a 350 korun. Více informací získáte na
www.dksumperk.cz a www.inflagrantimusic.cz.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.09 sekund