ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Život dětem, Evropa 2 a Frekvence 1 spojí síly, aby pomohly nemocným dětem
Publikoval: JO - Čtvrtek, 07.12. 2017 - 18:02:11
Rubrika: Aktuality

Text: Tomáš Kopečný

Rádio srdcem pro Život dětem – tak se jmenuje charitativní koncert rádií Evropa 2 a Frekvence 1, který se uskuteční 9. prosince na Staroměstském náměstí v Praze s cílem podpořit vážně nemocné a handicapované děti po celé České republice. Bude u toho špička české pop music a samozřejmě i společnost Život dětem, díky níž budete vědět, komu a jak pomáháte. Akce startuje ve 14.00 hodin.

„Spolupráci se společností Lagardere, které obě rádia patří, jsme navázali v loňském roce a jsme rádi, že pokračuje i letos. Loňský koncert se vydařil a doufáme, že letošní line-up opět přiláká spoustu lidí, kteří si nebudou chtít pouze užít hudební odpoledne, ale pomohou i dobré věci. Stačí opravdu málo, lidé si mohou například na místě zakoupit naše drobné dárky, z jejichž výtěžku hradíme léčbu dětí, nebo poslat dárcovskou SMS či přispět rovnou na sbírkové konto, které bylo zveřejněno již na začátku prosince. Navíc koncert bude v přímém přenosu na sociálních sítích obou rádií a ti, kteří budou chtít přispět, mohou zavolat do call centra svým oblíbeným moderátorům a zpěvákům a sdělit, jakou částkou nemocným dětem pomohou," říká ředitelka neziskové organizace Život dětem Maria Křepelková.

A komu vlastně pomůžete? Například malému Maxíkovi, kterému diagnostikovali dětskou mozkovou obrnu a má oslabenou imunitu. Nebo Sofince, ta bude v nejbližší době potřebovat celou řadu pomůcek, které pojišťovny hradí bohužel jen částečně. Či Davídkovi, který prodělal několik těžkých operací a nespočet menších zákroků. Na to doplatil jeho další vývoj. Podobných smutných příběhů je bohužel mnoho, a přesně těmto dětem poputuje výtěžek z koncertu.

Program akce je nabitý. Je rozdělen na dvě části. První startuje již ve 14.00 hodin a je určena především dětem, které si mohou užít například žonglování, tančení, kouzlení a řádění s prasátkem Pigym. Tato část potrvá do 16.00 hodin. Vlastní koncert pak bude probíhat od 16.40 do 19.00 hodin. Diváci mohou vidět například kapely KRYŠTOF, MIRAI či POETIKA, zahrát ale přijdou i MAREK ZTRACENÝ, PETER ARISTONE, SEBASTIAN a zpěvačky BÁRA POLÁKOVÁ, HELENA ZEŤOVÁ nebo ANNA K. Koncertem všechny návštěvníky provedou oblíbené tváře Evropy 2 a Frekvence 1.

Více informací naleznete na www.zivotdetem.cz.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund