ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Sunrise Avenue se po čtyřech letech vrátí do České republiky
Publikoval: JO - Pondělí, 31.07. 2017 - 18:32:02
Rubrika: Aktuality

Text: Michaela Horáková

Známá finská kapela SUNRISE AVENUE, která se u nás těší velké popularitě, se po čtyřech letech vrátí do České republiky. Konkrétně se jejich koncert uskuteční v pátek 24. listopadu v Paláci Akropolis, který v minulosti během krátké doby již dvakrát vyprodali. Bude tomu tak i letos? To se necháme překvapit!

Skupina ale kromě osvědčených hitovek představí naživo i novinky z připravovaného alba Heartbreak Century, jehož vydání je naplánováno na 6. října. Při příležitosti vydání nové desky se kapela vydá na evropské turné a navštíví nejen Prahu, ale také Berlín, Vídeň nebo třeba Varšavu. Celé turné navíc zahájí ve svých rodných Helsinkách.

Sunrise Avenue jsou mezi posluchači oblíbení pro své chytlavé, melodické a energické vystupování. Přidejte k tomu procítěný hlas, kterým disponuje zpěvák Samu, podtržený skutečným instrumentálním mistrovstvím ostatních členů kapely, a máte jasno. Navíc všichni členové jsou opravdoví pohodáři s neustálým úsměvem na tváři, kteří si rozhodně nehrají na nějaké hvězdy a zůstávají nohama pevně na zemi. Jejich žánr se dá zařadit mezi pop-rock a rockové balady, a nejen u nás snad není člověka, který by jejich melodie neznal. Velká spousta z nich totiž s velkou úspěšností zní neustále v rádiích. Díky tomu vyprodávají jeden koncert za druhým a s posledním albem Unholy Ground, které získalo zlaté a platinové ocenění, začali následně také vyprodávat obrovské evropské stadiony.

Letos však tito Finové pro své posluchače přichystali novinku. Po čtyřleté přestávce, kdy si členové pořádně vyčistili hlavu, se opět pustili do práce. Samu během dvou a půl let, která strávil na cestě s kytarou, načerpal spoustu inspirace pro nové album. To odráží současný stav lidských myslí, které jsou závislé na moderních technologiích, neustále on-line a zapomínají být šťastné a spokojené. První ochutnávku v podobě singlu I Help You Hate Me budeme moci slyšet už v pátek 18. srpna.

Vstupenky na koncert zakoupíte od 2. srpna za zaváděcí cenu 650 Kč na www.mastersofrock.cz a v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticket Art a Ticketstream.

FB událost – www.facebook.com/events/248566058995213


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund