inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

ROXY se otřese pod náporem Beatsteaks
Publikoval: JO - Sobota, 22.07. 2017 - 21:04:39
Rubrika: Aktuality

Text: D-Smack-U Promotion
Foto: archiv skupiny

Během posledních dvou desetiletí se němečtí BEATSTEAKS vypracovali v jednu z nejkonzistentnějších kapel se svěžím zvukem. Na svých sedmi albech míchají mladistvou punkovou energii s nakažlivým rockem. Na 1. září Beatsteaks oznámili vydání nového alba s názvem Yours a 5. listopadu ho představí pražskému publiku v klubu ROXY. Vstupenky za 450 Kč + poplatky jsou v předprodeji na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550 Kč.

Těchto pět Berlíňanů dominovalo německé subkultuře od svých začátků a později se stali pravidelnými hosty německých hitparád, neustále se zlepšovali a udávali trend – od vydání svého čtvrtého alba Smacksmash v roce 2004. Album Boombox z roku 2011 vzápětí po vydání obsadilo první místa žebříčků. Následující Beatsteaks stejného úspěchu dosáhlo během týdne. Během let dosáhli nezaměnitelného zvuku, nekompromisního a intenzivního.

Beatsteaks se stali jednou z nejdůležitějších kapel německého rocku. Turné bývají během pár dnů vyprodávána, jejich koncerty pod širým nebem na festivalech se stávají nezapomenutelnými událostmi v životech jejich fanoušků. V roce 2013 se Beatsteaks nečekaně objevili na festivalu Rock Am Ring (rok po vystoupení v roli coheadlinerů) a během několika minut bylo jasné, že se jedná o vrchol festivalu. Není divu – i když jsou jejich alba skvělá, síla kapely spočívá především v koncertech. Jejich energie je omračující, ať je nazvete punkem, rockem, popem, nebo metalem. Frontman Arnim Teutoburg-Weiß si občas po divácích zasurfuje na opravdovém surfu. Naživo je to jedna z nejlepších evropských kapel. Německé rádio 1LIVE jim dvakrát udělilo titul 'Best Live Act' a v roce 2011 titul 'Best Band'.

Jako s první německou skupinou v historii s nimi podepsala smlouvu významná americká gramofirma Epitaph a vydala jim druhé album Launched. Jejich třetí album Living Targets, včetně vynikajícího singlu Let Me In, již mělo velký ohlas u posluchačů. Každá nová nahrávka je freneticky oslavována a dosahuje vysokých prodejů. Šest jejich alb se dostalo do německé Top Ten, včetně dvou živých alb Kanonen auf Spatzen (2008) a výpravného CD/DVD balíčku pro fanoušky Muffensausen (2013), všechny jejich singly se dostaly do německé Top 100.

Dosud poslední album Beatsteaks prokázalo, že tahle pětka neusnula na vavřínech. Hoří v nich oheň, který spoustu jejich souputníků zahanbí. Beatsteaks nedělají nic z povinnosti. Žádné tlaky, žádná honba za úspěchem. Vše, co se stane, se stane proto, že to tak chtějí. Protože to tak cítí a chtějí to tak ze sebe dostat. Proto přicházejí s novým albem Yours.

Více info:
www.beatsteaks.com
www.facebook.com/beatsteaks
www.roxy.cz
www.facebook.com/clubroxyprague
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/beatsteaks/iwfb


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund