ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


THE FIALKY
  – Je ti to málo

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Mirka Valenty

Osobní web Luboše Hnáta

ROXY se otřese pod náporem Beatsteaks
Publikoval: JO - Sobota, 22.07. 2017 - 21:04:39
Rubrika: Aktuality

Text: D-Smack-U Promotion
Foto: archiv skupiny

Během posledních dvou desetiletí se němečtí BEATSTEAKS vypracovali v jednu z nejkonzistentnějších kapel se svěžím zvukem. Na svých sedmi albech míchají mladistvou punkovou energii s nakažlivým rockem. Na 1. září Beatsteaks oznámili vydání nového alba s názvem Yours a 5. listopadu ho představí pražskému publiku v klubu ROXY. Vstupenky za 450 Kč + poplatky jsou v předprodeji na www.goout.cz a v sítích Ticketpro a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550 Kč.

Těchto pět Berlíňanů dominovalo německé subkultuře od svých začátků a později se stali pravidelnými hosty německých hitparád, neustále se zlepšovali a udávali trend – od vydání svého čtvrtého alba Smacksmash v roce 2004. Album Boombox z roku 2011 vzápětí po vydání obsadilo první místa žebříčků. Následující Beatsteaks stejného úspěchu dosáhlo během týdne. Během let dosáhli nezaměnitelného zvuku, nekompromisního a intenzivního.

Beatsteaks se stali jednou z nejdůležitějších kapel německého rocku. Turné bývají během pár dnů vyprodávána, jejich koncerty pod širým nebem na festivalech se stávají nezapomenutelnými událostmi v životech jejich fanoušků. V roce 2013 se Beatsteaks nečekaně objevili na festivalu Rock Am Ring (rok po vystoupení v roli coheadlinerů) a během několika minut bylo jasné, že se jedná o vrchol festivalu. Není divu – i když jsou jejich alba skvělá, síla kapely spočívá především v koncertech. Jejich energie je omračující, ať je nazvete punkem, rockem, popem, nebo metalem. Frontman Arnim Teutoburg-Weiß si občas po divácích zasurfuje na opravdovém surfu. Naživo je to jedna z nejlepších evropských kapel. Německé rádio 1LIVE jim dvakrát udělilo titul 'Best Live Act' a v roce 2011 titul 'Best Band'.

Jako s první německou skupinou v historii s nimi podepsala smlouvu významná americká gramofirma Epitaph a vydala jim druhé album Launched. Jejich třetí album Living Targets, včetně vynikajícího singlu Let Me In, již mělo velký ohlas u posluchačů. Každá nová nahrávka je freneticky oslavována a dosahuje vysokých prodejů. Šest jejich alb se dostalo do německé Top Ten, včetně dvou živých alb Kanonen auf Spatzen (2008) a výpravného CD/DVD balíčku pro fanoušky Muffensausen (2013), všechny jejich singly se dostaly do německé Top 100.

Dosud poslední album Beatsteaks prokázalo, že tahle pětka neusnula na vavřínech. Hoří v nich oheň, který spoustu jejich souputníků zahanbí. Beatsteaks nedělají nic z povinnosti. Žádné tlaky, žádná honba za úspěchem. Vše, co se stane, se stane proto, že to tak chtějí. Protože to tak cítí a chtějí to tak ze sebe dostat. Proto přicházejí s novým albem Yours.

Více info:
www.beatsteaks.com
www.facebook.com/beatsteaks
www.roxy.cz
www.facebook.com/clubroxyprague
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackupromotion
www.goout.net/cs/listky/beatsteaks/iwfb


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund