ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Čas ruží – Prvý muzikál s hitmi Karla Gotta hlási v Čechách vypredané!
Publikoval: JO - Úterý, 30.05. 2017 - 23:24:17
Rubrika: Aktuality

Text: Ján Kakaščík

Najočakávanejší muzikálový titul roka Čas ruží s hitmi Karla Gotta prepojený príbehom Sagvana Tofiho láka do divadla množstvo divákov. Všetky predstavenia do leta sú už vypredané, produkcia muzikálu tak na jeseň pridáva ďalšie. 24. novembra sa dočkáme muzikálu aj na Slovensku – na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave, kde je už predaná tretina vstupeniek!

Muzikál, ktorý je poctou maestrovi Gottovi, pripravil scenáristicky a režijne Sagvan Tofi, ktorého úspech samozrejme veľmi teší: „Karel Gott a jeho piesne sú pre mňa fenoménom a ukazuje sa, že nielen pre mňa... Samozrejme som rád, že muzikál, na ktorom som pracoval 8 rokov, má takýto úspech a že máme stále vypredané! Som veľmi pyšný na to, že som sa mohol tohto projektu zúčastniť a spolupracovať na ňom aj so samotným majstrom."

Oldřich Lichtenberg, producent muzikálu, má podobný názor: „Napriek tomu, že sa v brandži muzikálu pohybujem už viac ako 20 rokov, ešte som nezažil taký záujem divákov ako o muzikál Čas ruží. Karel Gott je proste fenomén úplne sa vymykajúci našim hraniciam. Muzikál je beznádejne vypredaný na niekoľko mesiacov dopredu a aj podľa reakcií divákov som rád, že piesne Karla Gotta našli nový úspešný život v romantickom príbehu plnom skvelých speváckych a hereckých výkonov."

Príbeh Času ruží odhaľuje tajomný príbeh starého obrazu, ktorý v sebe ukrýva osud jednej veľkej celoživotnej lásky. Je to príbeh, ktorý divákov dojme aj pobaví, s množstvom známych hitov Karla Gotta: Když jsem já byl tenkrát kluk, Přijela pouť, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Korunou si hodím, Je jaká je, Když muž se ženou snídá. Všetky skladby ožívajú v nových muzikálových aranžmánoch a speváckom podaní hercov a spevákov s rešpektom, aký si zaslúžia.

Aj slovenský promotér muzikálu Silvia Nemčovičová hlási veľký záujem o vstupenky. „Vzhľadom na dátum, ktorý máme dnes a keďže predstavenie na Slovensku bude až 24. novembra – tak tretinu predaných vstupeniek už považujeme za veľký záujem o muzikál. Práve sme si s producentom muzikálu dohodli opäť niečo navyše pre našich divákov na Slovensku, takže bude to opäť podstatne väčšie a vizuálne zaujímavejšie ako napr. na ich domovskej scéne v Prahe. Teším sa, že k nám po roku zavíta ďalší zaujímavý muzikálový titul, ktorý láka divákov, a pre tých, ktorí nemôžu cestovať do Prahy, ponúkneme myslím viac ako vylepšenú verziu aj u nás doma na Slovensku..."

Nenechajte si ujsť jedinečnú príležitosť vychutnať si najočakávanejší titul českej muzikálovej scény v roku 2017 exkluzívne s orchestrom priamo v Bratislave na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu 24. 11. 2017 o 19.00 hod.

Vstupenky exkluzívne v predaji v sieti Predpredaj.sk v cenách od 27 EUR.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund