ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Letňák zve na pražský Střelecký ostrov malé i dospělé
Publikoval: JO - Sobota, 20.05. 2017 - 02:42:48
Rubrika: Aktuality

Text: Tomáš Kopečný

Letošní Letňák – Léto pro Pražany na Střeleckém ostrově má za sebou první akce a ve svém programu pokračuje i v nejbližší době. V květnu mohou Pražané i všichni návštěvníci hlavního města vyrazit především na plovoucí Ponton, kde probíhají zdarma multižánrové hudební večery. Rozbíhá se rovněž Velká scéna, která bude hostit například veřejný koncert Přijďte si s námi zahrát! či svým způsobem unikátní koncertní spojení kapel CIRCUS PROBLEM, TERNE ČHAVE a VASILŮV RUBÁŠ.

„Z květnových koncertů na Pontonu můžeme zmínit například písničkáře a kytaristu GEORGEHO PACURARA, v jehož tvorbě se mísí vlivy blues, balkánského folkloru, bossa novy a rocku. Na koncertech hraje jak vlastní věci, tak i osobité coververze Toma Waitse, Leonarda Cohena, Boba Dylana a mnohých dalších. Dále vystoupí RETRO PROJEKT, jehož repertoár se zase skládá zejména ze šansonových klasik a gypsy-swingových, jazzových skladeb 30.–60. let 20. století," vyjmenovává David 'Pešek' Dvořák.

V květnu na Pontonu dále zahrají jazz/swing/pop-folkové, jinými slovy žánrově pestré TMT TRIO (24. 5.), akustická čtveřice GINNERS FUSION (27. 5.) či indierocková parta HER ENGLISH BLOOD (29. 5.). Své večírky zahájí také hudební časopis Headliner, první z nich proběhne již 23. 5. a přivítá WOLF LOST IN THE POEM, TOMÁŠE BOČKA a ALAVERDI. V neposlední řadě můžete navštívit i pravidelné akce Ponton Beat Picnic či Electroswing Sunday.

„Ani Velká scéna nebude v různorodosti akcí pozadu. Už v neděli 21. května zveme malé i velké hudebníky, kteří si chtějí veřejně zahrát s orchestrem v rámci koncertu Nadačního fondu Harmonie s názvem Přijďte si s námi zahrát! Hostit budeme také 25. května takzvaný Sestřelák! neboli jedinečné spojení tří kapel Circus Problem, Terne Čhave a Vasilův Rubáš na jednom pódiu a celý měsíc zakončíme 31. května akcí Děti Prahy 1 žijí pohybem," doplňuje hudební program David 'Pešek' Dvořák.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.08 sekund