ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


MARCO MENDOZA
  – Viva La Rock

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Mirka Valenty

Osobní web Luboše Hnáta

Linkin Park představí nové album v Praze už za tři týdny
Publikoval: JO - Čtvrtek, 18.05. 2017 - 19:35:06
Rubrika: Aktuality

Text: Kateřina Dědková

One More Light – tak se jmenuje v pořadí sedmé studiové album americké skupiny Linkin Park, které vyjde již tento pátek 19. května. Skupina z něj dosud zveřejnila dva singly – pilotní skladbu Heavy s Kiiarou, jejíž videopodobu zhlédlo na YouTube téměř 29 milionů lidí, a píseň Good Goodbye. Stejnojmenné video pořídil režisér s bohatými zkušenostmi Isaac Rentz, jenž v minulosti spolupracoval s 5 Seconds Of Summer, Echosmith, Cage The Elephant nebo dvojicí Tegan & Sara. V klipu pochopitelně dostali prostor i hostující hudebníci Pusha T a britská grime senzace Stormzy, vedle nich se v něm objevuje i basketbalová legenda a jeden z nejlepších hráčů všech dob Kareem Abdul-Jabbar. Vedle dvou singlů nabídla kapela svým fanouškům ještě ukázku v podobě nahrávky Battle Symphony, ke které zveřejnila pouze lyric video. I to ale přilákalo na YouTube pozornost 14 milionů diváků.

„Už to začíná být pomalu zvykem, že kdykoliv vydáváme nové album, lidé ho srovnávají s Hybrid Theory. Když jsme tuhle desku točili, byl jsem v kapele nejstarší. A to mi bylo sotva dvacet let," říká zpěvák Chester Bennington o nahrávce, která je dodnes nejúspěšnějším debutem 21. století. „I my to album milujeme, ale od jeho vydání uplynulo sedmnáct let a my se stále posouváme dál. Myslím, že naši kreativitu nelze vtěsnat do jedné škatulky, nejsme poníci jednoho triku. Chceme se jak při tvorbě nových skladeb, tak při koncertech neustále vyvíjet. A přesně tak jsme přistupovali i k novému albu," dodává Bennington k desce, kterou Linkin Park přijedou osobně představit 11. června do Prahy na Aerodrome Festival.

Brány festivalu se otevřou ve 12.00 hodin a o hodinu později program zahájí britská skupina MALLORY KNOX, jeden z pěti hostů letošního turné Simple Plan. Britskou hudební scénu bude hned vzápětí reprezentovat i jedna z nejrychleji rostoucích tamních kapel – COUNTERFEIT. Po nich již převezmou štafetu českému publiku velmi dobře známé party – švédští ROYAL REPUBLIC se svým moderně pojatým rockʼnʼrollem, dále ENTER SHIKARI s výročním programem, oslavujícím 10 let od vydání jejich debutového alba Take To The Skies, a jedno z momentálně nejskloňovanějších jmen světové hip-hopové scény – MGK alias MACHINE GUN KELLY. Finále večera zahájí kanadští SIMPLE PLAN, kteří letos slaví 15. výročí od vydání své první nahrávky No Pads, No Helmets... Just Balls. Po nich již převezmou pódium hlavní hvězdy večera LINKIN PARK, kteří v Praze odehrají bezmála dvouhodinový koncertní set.

Posledních 2000 vstupenek je k dostání v síti Ticketportal. Více na ticketportal.cz a
www.aerodrome-festival.eu.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund