inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


BLOODY OBSESSION
  – Husaria

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Z podhradí do podzámčí – Festival Krásný ztráty Live hlásí druhý ročník
Publikoval: JO - Pátek, 17.03. 2017 - 23:40:37
Rubrika: Aktuality

Text: Zdena Selingerová

Po jednoznačném úspěchu velkoryse pojatých loňských oslav narozenin jednoho z nejpopulárnějších českých rockových zpěváků MICHALA PROKOPA, které se pod dnes už ikonickým názvem Krásný ztráty Live odehrály v letním amfiteátru v Lokti nad Ohří, se pořadatelé rozhodli uskutečnit druhý ročník festivalu Krásný ztráty Live.

Vstupenky ke stání i sezení jsou od dnešního dne v prodeji v síti Ticketportal.cz. Do 30. dubna je pořadatelé nabízejí ve všech kategoriích o 100 Kč výhodněji. Událost letos proběhne v pátek a sobotu 14.–15. července. Dějiště se tentokrát přesouvá do nádherného prostředí středočeského parku Konopiště.

Proč Konopiště? „Konopiště jsme vybrali kvůli dostupnosti, snadné dosažitelnosti vlakem i autem. Areál je větší a oproti loňskému roku nabídne návštěvníkům lepší komfort. Změna je život, a tak letos zveme na výjimečný hudební výlet s Michalem Prokopem a celou řadou spřátelených muzikantů do místa, kde namísto siluety loketského hradu je dominanta jednoho z nejkrásnějších českých zámků," vysvětluje výběr příštího dějiště festivalu David Gaydečka z pořádající agentury Joeʼs Garage.

Kdo bude hostitelem? Festival, jehož první ročník byl čtenáři zpravodajského portálu iDNES.cz vyhlášen druhým nejlepším českým festivalem roku 2016, opět nabídne výjimečný program, v němž se potká řada domácích muzikantských legend se svými mladšími následovníky, a to na bázi hned několika hudebních žánrů.

Jediné jméno, které se po roce opakuje, je samozřejmě Michal Prokop, jenž bude znovu plnit funkci hostitele. A to opět v obou sestavách, s nimiž pravidelně koncertuje, tedy v akustickém triu s kytaristou Lubošem Andrštem a houslistou Janem Hrubým i v plném obsazení rockové kapely FRAMUS FIVE. V jejím čele byl před neuvěřitelnými padesáti lety vyhlášen nejlepším zpěvákem na legendárním 1. československém beatovém festivalu ve Velkém sále Lucerny. Letos táž skupina slavnostně vstoupila do Beatové síně slávy Rádia Beat.

Kdo zahraje? Některé programové bloky obstarají projekty hudebníků, kteří jsou s Michalem Prokopem úzce spojeni členstvím ve Framus Five. Týká se to Jana Hrubého, který vystoupí se svou kapelou KUKULÍN, Luboše Andršta, který se předvede jako prvotřídní kytarista se svým BLUES BANDEM, a dechové sekce i bubeníka, kteří si zahrají i v rámci YO YO BANDU.

Velká jména české scény, tentokrát s kořeny převážně z 'osmdesátek', ovšem nebudou chybět ani v dalších dramaturgických položkách. Kytarista MICHAL PAVLÍČEK z mnoha svých projektů přiveze ten nejniternější, duo se zpěvačkou MONIKOU NAČEVOU. Legendární MICHAL AMBROŽ se představí s aktuální, výrazně omlazenou HUDBOU PRAHA. Dobu českých ohlasů nového romantismu připomenou PRECEDENS, svůj nezaměnitelný hardrockový hlas rozezvučí KAMIL STŘIHAVKA, z těch mladších se instrumentální virtuozitou postavenou na zvuku Hammondových varhan blýsknou například SUNFLOWER CARAVAN a svými neúprosnými groovy budou publikum atakovat nedávno po dlouholeté pauze obnovení MINUS123MINUT. Festival vyvrcholí punkovou náloží legendárního VISACÍHO ZÁMKU.

Praktické informace:
Vstupenky – www.ticketportal.cz
Web – www.festivalkrasnyztraty.cz


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) František Kovač + Rockshock, 2005 - 2011: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund