inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Bastard zahrají na vánočním koncertě pro S.O.S. Andělé Rakovník
Publikoval: JO - Pátek, 02.12. 2016 - 23:46:24
Rubrika: Aktuality

Text: Jiří Olszar

Kamioňák Jirka Hučko se svou JH – Naděje z kamionu připravil nejen pro všechny rockery další charitativní akci. Vánoční dárek v podobě výtěžku z koncertu v Kulturním domě v Lubné, který se uskuteční 17. 12. 2016 od 19.30 hod., tentokrát poputuje na konto organizace S.O.S. Andělé Rakovník, která pečuje o těžce nemocné děti z Rakovníka a okolí.

Hlavní hvězdou večera budou hardrockoví BASTARD z Havířova, kteří se loni takřka po dvaceti letech vrátili na scénu. Návrat to byl ovšem velice úspěšný, což dokázal především letošní rok, kdy kapela absolvovala kompletní jarní turné s kapelou Citron nebo se pravidelně objevovala na významných open air festivalech či charitativních akcích. Skupina si tak otestovala, že naživo to rozhodně bude fungovat, takže ji nyní čeká další comebacková fáze, a sice ta studiová. Na leden Bastard připravují nové EP a jeho ochutnávky by se mohli dočkat i fanoušci v Lubné.

Společně s Bastardem se na pódiu Kulturního domu představí crossoveroví BRATŘI V TRIKU, kteří na akcích JH – Naděje z kamionu vystupují už pravidelně. Mix klasického rocku, blues, hard rocku a dalších žánrových škatulek přijde jistě vhod především těm, kteří se do muziky rádi zaposlouchají a nechají se jí unášet. Domácí barvy pak budou hájit mladíci z kapely FIVE SINS. Rakovnická formace letos na podzim doplnila sestavu o nového kytaristu a připravila k ochutnání i nějakou novou muziku, takže příznivci šlapavého rock'n'rollu se mají rovněž nač těšit.

Nejen muzika je ovšem to nejdůležitější na této akci, přestože i samotné kapely přispějí značným podílem k jejímu zdaru. Důležitým faktorem k úspěchu jste především vy, fanoušci, kteří už jen svou účastí a zaplacením vstupného přispějete na další bezva věc. Přijďte se tedy 17. prosince vymanit z předvánočního shonu na tuhle pohodovou vánoční akci, kde se i vy můžete stát pomyslnými 'Ježíšky'. Co jiného by mohlo být teď před Vánocemi silnější než pomoc těžce nemocným dětem, o které se na Rakovnicku stará právě S.O.S. Andělé Rakovník. Pokud byste se chtěli dovědět něco více o tomto projektu, navštivte oficiální stránky
www.sosandelerakovnik.cz nebo facebookový profil www.facebook.com/SOS-Andele.

Vstupné na akci je 200 Kč na místě. V předprodeji jsou vstupenky za 150 Kč a zakoupit je můžete přímo v Bazárku S.O.S. Andělé Rakovník a v restauraci u Kulturního domu v Lubné. Neseďte doma jako pecky, přijďte se dobře pobavit a především pomoci!

Line-up:
18.00 – otevření sálu
19.30 – Bratři v triku
20.45 – Five Sins
22.00 – Bastard + hosté

Další info najdete na FB události www.facebook.com/events/1574739996153760. Další aktivity Jirky Hučka a jeho JH – Naděje z kamionu najdete na stránce
www.facebook.com/pomahameadamkovi.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund