ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Josefovské rockování – Charitativní koncert s rockovými legendami
Publikoval: JO - Pátek, 04.03. 2016 - 17:19:26
Rubrika: Aktuality

Text: Jiří Olszar

Již zanedlouho si havířovský BASTARD připíše do svého koncertního kalendáře třetí letošní počin. A jako v předchozích případech, i tentokrát svým vystoupením pomohou dobré věci. V rámci akce s názvem Josefovské rockování – Koncert pro Matěje, která proběhne 19. března od 19.00 hod. v Kulturním domě v Lukavicích u Rychnova nad Kněžnou, budou tentokrát pomáhat Matýskovi Kociánovi, který před šesti lety upadl do vigilního kómatu po banální operaci mandlí.

Kromě hardrockových Bastard, kteří již zanedlouho vyrazí na společné jarní turné s Citronem a do Lukavic přivezou možná i nějakou tu novou muziku, se na pódiu místního Kulturního domu představí i další tuzemská legenda, skupina KARAMEL. Kapelou, která je na světě již pětatřicet let, prošla spousta významných hudebních osobností. Ovšem i Karamel si prošel krizí a v porevolučním období se na dlouhých třináct let zcela odmlčel. Od roku 2004 je ale opět aktivní, takže se i fanoušci v Lukavicích mohou těšit na jeho nesmrtelné hity, stejně jako na skladby novějšího data z posledního alba Přízrak 7. B.

Další formací, která přijede tuto charitativní akci podpořit, budou pardubičtí HARDMOK. Poměrně čerstvá partička na tuzemské scéně, ovšem poskládaná ze zkušených muzikantů. V lednu se zavřeli do studia Hacienda Miloše 'Dodo' Doležala, kde pilně pracovali na novém albu. Ochutnávky se jistě dočkají i návštěvníci Josefovského rockování. Čtvrtým článkem line-upu pak bude královéhradecké seskupení KODIAK ROCK. V tomto případě se fanoušci dočkají pořádné porce klasické hard & heavy muziky, a to jak z vlastního autorského pera, tak i od zástupců světové rockové scény.

Pomoci malému Matýskovi Kociánovi můžete samozřejmě i vy, a to nejen samotnou účastí na tomto charitativním koncertu, ale i osobními finančními dary. Ty můžete zasílat například prostřednictvím dárcovských SMS ve tvaru DMS MATEJ na číslo 87 777 (jednorázově 30 Kč) nebo DMS ROK MATEJ rovněž na číslo 87 777 (pravidelně) či zasláním jakékoliv finanční částky na účet 123123/0100. Více informací o tom, jak pomoci a přečíst si celý smutný Matýskův příběh, můžete na stránkách www.promateje.cz nebo Facebooku www.facebook.com/promateje.cz.

Benefiční koncert organizátorsky zajišťuje Jiří Hučko a FB komunita AidT – Kamioňáci pomáhají dětem. A kromě dobré muziky se můžete těšit na doprovodný program v podobě vystoupení yoyera Martina Machoviče a také na nějaké to překvapení. Jak už samotný název napovídá, celá akce se bude konat v den, kdy mají svátek všichni Josefové. A právě pro ně bude u pokladny připraven chutný balíček od partnera akce Řeznictví u Pavlíka z Klatov, takže všichni Josefové by rozhodně neměli chybět.

Vstupenky za 160 Kč (za stejnou cenu budou k mání i přímo na místě) si můžete objednat na e-mailu jirkaxxl@centrum.cz nebo telefonu 777 964 976. Další aktualizované informace najdete na FB události www.facebook.com.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Aktuality:
Tarja vyhozena z Nightwish!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund