Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 7. část
Publikoval: JO - Středa, 29.07. 2015 - 00:35:58
Rubrika: Soutěž

Seriál soutěží s festivalem Fryyfest nám dospěl až do samotného finále. Ještě než ale vyhlásíme poslední kolo, opět si maličko připomeňme, co nás ve dnech 21.–23. srpna 2015 v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem čeká. Tradičně pestrý line-up nabídne i letos několik zajímavých zahraničních hostů. Britská formace ABSOLVA, která se zde loni představila jako doprovod Blaze Bayleyho, tentokrát přijede představit vlastní materiál. Jižní Amerika pak zde bude mít své zastoupení v podobě dvou drsných smeček – NEVER DIE (Brazílie) a SUPRESION (Argentina). Domácí barvy budou hájit kromě pořádajících RAIN například klasičtí heavy rockeři KOMUNÁL, mladí a draví HAND GRENADE či rockerka LEONA ŠENKOVÁ. V soupisce nechybí třeba ani crossoveroví metalisti MORTUARY, hardrockoví ŽRALOK VE ZDI, rockoví SEVEN z Mladé Boleslavi a spousta dalších zástupců tuzemské scény.

Na festivalových prknech se představí i mladoboleslavská metalová formace PIRANHA. Ta je na světě teprve pět let a na Fryyfestu se představí vůbec poprvé. Ačkoliv tedy neokupují tuzemská pódia příliš dlouho, poměrně pravidelně koncertují po boku tuzemských metalových špiček, jako například Debustrol, Škwor, festivalově pak sdíleli pódium i s Arakainem, Dymytry a dalšími soubory, což je poměrně slušná vizitka. A právě Piranha je poslední kapelou, která rovněž přispěla do našeho soutěžního seriálu. Konkrétně to bude soutěž o jejich triko s piraňovským motivem, o které si nyní můžete zahrát. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 7. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka k 7. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Jak se jmenuje hudební styl, který produkuje skupina Piranha?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Helena Tajčová


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund