inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 5. část
Publikoval: JO - Úterý, 23.06. 2015 - 08:02:48
Rubrika: Soutěž

Pokud máte pocit, že se se soutěžemi souvisejícími s festivalem Fryyfest, respektive s jeho účinkujícími, letos roztrhl pytel, máte samozřejmě pravdu. A než se ve dnech 21.–22. srpna rozezní první ostré tóny kytar v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, budete mít ještě několik příležitostí k soutěžení. Co se týče samotného festivalu, připomeňme, že letos se můžete kromě jiných těšit na drsné NEVER DIE z Brazílie či jejich argentinské sousedy SUPRESION. Skupina ABSOLVA z Velké Británie – jinak doprovodný band Blaze Bayleyho – představí tentokrát vlastní repertoár. Crossoveroví RAIN coby pořadatelé dali ovšem prostor i poněkud undergroundovějším zástupcům tuzemské scény, takže na pódiu dále uvidíte například mladoboleslavské heavymetalisty PIRANHA, crossover/hardcorové MORTUARY nebo hard & heavy partičku REST DAY.

A s kým si zasoutěžíte tentokrát? Se zpěvačkou s patřičně mocným rockovým hlasem LEONOU ŠENKOVOU. V poslední době se toho kolem sympatické zpěvačky událo poměrně dost. Zejména obklopení novými spoluhráči se stalo významným mezníkem v její hudební kariéře, které na sklonku loňského roku přineslo i zasloužené plody v podobě nového CD Hoc Signo Victor Eris. Poměrně zásadní událost se odehrála i v jejím osobním životě, a sice narození syna Karlíka. To vše samozřejmě zpěvačku patřičně nabíjí a nejen na Fryyfestu ji tak můžete vidět v bezvadné formě. A zasoutěžit si nyní můžete nejen o nové CD, ale i o tričko a plakát. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 5. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka k 5. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Jak se jmenuje skupina, se kterou Leona Šenková vydala aktuální album Hoc Signo Victor Eris?Poznámka: Soutěž bude ukončena 6. července 2015.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund