ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž o vstupenky na HOBÉ Fest Open Air
Publikoval: JO - Čtvrtek, 04.06. 2015 - 22:30:04
Rubrika: Soutěž

13. června se uskuteční v areálu na náměstí bývalého pardubického lihovaru HOBÉ (naproti pardubickému vlakovému nádraží) první ročník festivalu s názvem HOBÉ Fest Open Air a vy máte nyní jedinečnou příležitost, jak se můžete dostat na festival zcela zdarma. RockShock ve spolupráci se spolupořádajícím rádiem BEAT pro vás připravil soutěž o deset volných vstupenek, a protože festival je doslova za dveřmi (už příští sobotu), doporučujeme s účastí v naší soutěži neváhat.

A že se v Pardubicích rozhodně nudit nebudete, potvrzuje i čtveřice pozvaných interpretů. Na pódiu se představí stálice tuzemské festivalové scény skupina HARLEJ, jež vás třeba i v úmorném vedru pozve na horký Svařák, který ale bezpochyby patřičně osvěží, stejně tak jako ostatní vybrané songy. Už nějaký ten pátek 'navrátivší se král' Láďa Křížek přijede se svou kapelou KREYSON potěšit své příznivce nejen výběrem songů z poslední řadovky Návrat krále, ale i hity z předcomebackové éry. Domácí pardubické barvy pak budou hájit všechnopunkoví a především hudebně všehoschopní PROMILE, kteří se letos pochlubili spiltkem s Paragraf  219 s výstižným názvem Období masakru..., a záda jim budou krýt i místní zkušení bardi STRESOR, jejichž tvorbu, jak sami uvádějí, ovlivnil především alkohol a ženy... Kromě hudebního programu bude k dispozici i bohaté občerstvení, dárky, soutěže a rockotéka. To už jistě stojí za úvahu, zda na festival vyrazit, navíc tedy s šancí vyrazit tam případně i zadarmo. Takže neváhejte a posílejte nám odpovědi na velice jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'HOBÉ Fest Open Air' a nezapomeňte připsat k odpovědi i celé své jméno. Otázka k aktuální soutěži tedy zní:

Jak se jmenuje poslední řadové album skupiny Harlej?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Lenka Svatoňová, Adam Průcha, Ctibor Fišar, Jitka Němcová, Klára Bartošová, Aneta Růtová, Filip Jirásek, Pavel Cibulka, Radka Linhartová, Martina Jirásková


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund