inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 4. část
Publikoval: JO - Čtvrtek, 04.06. 2015 - 14:17:49
Rubrika: Soutěž

Další část soutěže s festivalem Fryyfest, který se i letos uskuteční na tradičním místě, tedy v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem (21.–28. 8. 2015), máme úspěšně za sebou, takže nic nebrání tomu, abychom vyhlásili soutěž novou. Připomeňme jen, že letos se můžete na festivalu kromě jiných těšit na brazilské NEVER DIE, argentinské SUPRESION, Britské ostrovy pak budou zastoupeny formací ABSOLVA – doprovodným bandem Blaze Bayleyho. Chybět nebude ani pořadatelskými povinnostmi zatížená crossoverová kapela RAIN nebo klasicky heavymetalová parta KOMUNÁL. Dále to budou na nové desce pilně pracující HAND GRENADE, ale i zástupci undergroundové scény, jako například rockeři DILATED, další heavy partička NEW BLACK JACK, hardrockový ŽRALOK VE ZDI a spoustu dalších.

A tak jako v minulých kolech, i tentokrát si zasoutěžíte s jednou z potvrzených formací – liberecko-pražskými SIGHTS. Skupina vznikla v roce 2013, na jehož sklonku představila i svůj první oficiální singl a videoklip Arise, který zároveň avizoval vydání debutu Behind The Mask. K jeho vypuštění do světa došlo v říjnu minulého roku a takovou zajímavostí je, že o mix a mastering se postaral zvukový inženýr Mark Jones ve svém manchesterském studiu Mangled Audio. Ačkoliv se tedy jedná o velice čerstvou a mladou formaci, svým drsně nabroušeným výrazem, typickým pro jejich metalcorovou tvorbu, si získali respekt a pozornost nejednoho příznivce tohoto žánru, o čemž svědčí například i čerstvý titul 'kapela měsíce' na serveru Spotify. Se Sights se rozhodně nebudete nudit, a to jak na festivalu, tak i při poslechu zmiňované nahrávky, o kterou si můžete právě zasoutěžit. A jako bonus můžete vyhrát i stylové sluneční brýle. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 4. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka ke 4. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Jak se jmenuje druhý oficiální videoklip skupiny Sights?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Jakub Švehla.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund