inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest
Publikoval: JO - Úterý, 02.06. 2015 - 23:06:47
Rubrika: Soutěž

Atraktivní prostředí Slezskoostravského hradu, dvě pódia, spousta kvalitní rockové a metalové muziky v podání zkušených tuzemských matadorů i méně známých souborů, výborná dostupnost z centra Ostravy – to vše a ještě něco navíc již tradičně nabídne Slezskoostravský Rock-Fest. Letos se mohou nejen ostravští fans vydat do hradního areálu už 4. července a někteří z nich, pokud budou mít trochu štěstí, se mohou tohoto festivalového klání zúčastnit zcela zdarma. RockShock ve spolupráci s občanským sdružením Kultura pro Slezskou Ostravu pro vás připravil novou soutěž, ve které si můžete zahrát o čtyři volné vstupenky na letošní, již 8. ročník festivalu.

A hrát je jistě oč, neboť line-up je i letos pěkně našlapaný. Role headlinera se zhostí například slovenští punkoví nestoři INEKAFE, kteří letos odjeli velice zajímavé evropské turné ke dvacátému výročí existence, během kterého představili i svou loňskou novinku Nevhodný typ. Nevšední umělecký zážitek pak slibuje vystoupení skupiny VLADIVOJSKO, v jejímž čele stojí charismatická zpěvačka VLADIVOJNA LA CHIA. Zbrusu nová kapela se pohybuje na tenkém ledě crossover metalu a samotná frontmanka se může pochlubit například společnými koncerty s finskými Waltari, které absolvovala ještě s bývalými spoluhráči ze skupiny Banana. Špetka rockové klasiky jistě nezaškodí, pokud je navíc servírovaná z rukou těch nejpovolanějších, takže se můžete těšit i na PROGRES 2 nebo RADIMA HLADÍKA a jeho BLUE EFFECT. A něco o klasice jistě dobře vědí i legendární ABRAXAS. Dobře bavit a rozskákat publikum přijede i populární VILÉM ČOK s kapelou BYPASS a pořádného metalového nářezu se dočkají fanoušci od tuzemské power/speedmetalové jedničky, skupiny SALAMANDRA, o poznání tvrdší muziku pak budou servírovat šenovští BLACKSHARD. A hodně zajímavě by mohlo vypadat i vystoupení polské formace ELEANOR GRAY, která se letos velice úspěšně představila v soutěži Radegast Líheň 2015.

Aktuální soutěžní otázka se bude týkat právě tohoto polského rockového spolku. Své správné odpovědi nám zasílejte na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net a do předmětu uveďte název soutěže 'SORF 2015'. K odpovědi nezapomeňte uvést i celé své jméno. A zde je znění soutěžní otázky:

Na kterém místě skončila skupina Eleanor Gray v soutěži Radegast Líheň 2015?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherci se stávají: Pavel Hanuš, Zděnka Míčková, Petra Salgová, Stanislav Čanecký


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund