inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž o vstupenky na 7apůlfest – 3. kolo
Publikoval: JO - Pondělí, 01.06. 2015 - 23:32:46
Rubrika: Soutěž

Máme za sebou další kolo soutěže o vstupenky na festival 7apůlfest, takže se můžeme pustit do třetího a zároveň závěrečného kola. Opět jsme pro vás ve spolupráci s pořadateli festivalu, který proběhne 27. 6. 2015 v plaveckém areálu v Zábřehu, nachystali tři volné vstupenky, o něž si můžete zahrát v naší aktuální soutěži.

Chcete vyrazit zdarma na festival s dlouholetou tradicí, kde se v roli headlinera představí například skupina DIVOKEJ BILL? Žádný problém, stačí se jen zapojit do naší soutěže a mít trochu štěstí při losování. Určitě se troška té námahy vyplatí, neboť na vás čekají i takové hudební lahůdky, jako jsou třeba energičtí UDG, kteří jsou na festivalových pódiích jako doma, či písničkářka a držitelka Anděla za 'Objev roku' – LENNY. Ze Slovenska pak dorazí nažhavená pop-punková partička ZOČI VOČI. Z Brna se přijedou ukázat alternativní ČOKOVOKO a mladou bruntálskou punkovou scénu pak budou reprezentovat DONAHA. Kdo ovšem prahne po ještě drsnější muzice, jistě uvítá vystoupení crossoverové formace KRUCIPÜSK, která ve své produkci umně mixuje především hardcorové a metalové prvky a na 7apůlfestu připomene zejména své poslední album Boombay, a dost možná i nějaké ukázky z právě chystaného alba.

Jednou z posledních potvrzených formací pro hlavní scénu festivalu jsou i ANCIENT DESIRE. Skupina se stylově zařadila do škatulky gotický rock, který vkusně kombinuje se symfonickými prvky a silnou atmosférickou složkou. Nezřídka se v tomto spojení najdou paralely s například Nightwish či Within Temptation. A přestože skupina existuje teprve od roku 2012, už se stačila velice silně zapsat do povědomí fanoušků, a to i díky vystupování na mnoha prestižních festivalech, ke kterým se letos připojí i 7apůlfest. A je tak zcela logické, že soutěžní otázka se bude týkat právě této kolínské formace. Své správné odpovědi posílejte tradičně na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uveďte název soutěže '7apůlfest – 3. kolo' a k odpovědi připište i celé své jméno. Otázka ke 3. kolu soutěže o vstupenky na 7apůlfest zní:

Kolik členů má aktuální sestava Ancient Desire?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Bez výherce.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund