ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 3. část
Publikoval: JO - Středa, 20.05. 2015 - 23:31:22
Rubrika: Soutěž

Milí čtenáři, máme za sebou druhou část soutěže s festivalem Fryyfest, a protože je cen k rozdání ještě hodně a času málo, nebudeme to nijak protahovat a vyhlašujeme další kolo soutěže s festivalem, na který se rozhodně vyplatí vyrazit. A to už nejen z toho důvodu, že letos je možné festival navštívit za dobrovolné vstupné, ale především proto, že zde na vás čeká spousta báječné muziky, představující jak tuzemskou scénu, tak i tu zahraniční. Na Fryyfestu uvidíte například brazilské NEVER DIE, z Argentiny dorazí SUPRESION, ostrovní scéna pak bude zastoupena britskou formací ABSOLVA – doprovodným bandem Blaze Bayleyho. Pořadatelsky vše zaštítí, ostatně jako vždy, crossoverová formace RAIN, která si na festival pozvala třeba i heavy klasiku KOMUNÁL, mladé nadějné divočáky HAND GRENADE, ale i zástupce undergroundové scény, jako například post-hardcorové CUMULONIMBUS, metalcorové mladíky SIGHTS, zkušené agro-hardcoristy F.A.KING a spoustu dalších.

A tak jako v minulých kolech soutěže si i nyní zahrajeme s jedním z potvrzených účastníků festivalu, kterého si i maličko představíme. Trutnovská ostře rocková formace SILENT SESSION existuje pod aktuálním názvem od roku 2009, ovšem historické prameny sahají hluboko do minulého století. Tehdy ještě sedmičlenná parta – název zatím ponecháme v tajnosti – se na nějaký čas (konkrétně dvacet let) uložila k zimnímu spánku, aby se v roce 2007 opět probudila k aktivní činnosti. V roce 2009 poněkud zredukovali sestavu na klasickou bigbítovou čtyřku a začali už oficiálně používat nynější název Silent Session. Ještě rok předtím ovšem vydali debutovou desku Za zrcadlem. A svou diskografii obohatili i letos zbrusu novou nahrávkou Poslední na zemi, o kterou si můžete právě nyní zasoutěžit. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 3. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka ke 3. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Jak zní původní název skupiny Silent Session?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Adriana Himmelová


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund