inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 2. část
Publikoval: JO - Pondělí, 04.05. 2015 - 18:30:21
Rubrika: Soutěž

První kolo soutěže s festivalem Fryyfest, jehož sedmé pokračování proběhne letos ve dnech 21.–22. srpna v tradičním areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem, máme úspěšně za sebou, takže se můžeme pustit do kola dalšího. A protože je letos vstupné na festival dobrovolné, bude se tak jako minule soutěžit o zajímavé věcné ceny. Jen pro doplnění, letos se na festivalu dočkáte vskutku pestrého line-upu s několika zahraničními hvězdami. Až z Jižní Ameriky dorazí brazilští NEVER DIE a argentinští SUPRESION, o poznání blíže to budou mít britští ABSOLVA, kteří zde minule skvěle doprovodili Blaze Bayleyho. Tuzemské barvy pak budou mj. hájit pořádající RAIN, klasická heavy formace KOMUNÁL, populární rockerka LEONA ŠENKOVÁ, hardcoroví ION AT AN, rockově metalcoroví HAND GRENADE, classicrockoví SEVEN a spousta další známých i poněkud undergroundovějších seskupení.

A chybět zde nebudou ani mladoboleslavští ENOLA GAY, se kterými si můžete zahrát v aktuální soutěži. Skupina se zformovala v roce 2011, ale jak už to tak u čerstvě vzniklých formací bývá zvykem, nevyhnula se ani Enola Gay personálním rošádám, takže poměrně brzy po vzniku a odchodu původního zpěváka se ujímá zpěvu kytarista Milan Kratochvíl. A je to vlastně jeden z mála kapelních postů, který do dnešních dnů už nedoznal žádné změny. Druhým stabilním členem je pak baskytarista Karel Neuman. Dnešní sestavu ještě doplňuje bubeník Martin Kubice a nejnovější letošní 'přírůstek' – sólový kytarista Petr Harsa. Skupina má na kontě dvě demo nahrávky z roku 2012 a 2013 a loňský oficiální debut Vzpomínka, na kterém se prezentuje jako poměrně drsná hard & heavy partička. A právě o tři debutová alba a navíc i o jedno triko s aktuálním kapelním motivem si můžete zahrát v naší soutěži. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 2. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka ke 2. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Podle čeho si skupina Enola Gay zvolila svůj název?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výherkyní se stává: Petra Kunzová


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund