inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


INGOTT
  – Na cestě do nebe stavil jsem se v pekle

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Soutěž s festivalem Fryyfest – 1. část
Publikoval: JO - Pátek, 17.04. 2015 - 13:17:40
Rubrika: Soutěž

21. a 22. srpna tohoto roku proběhne v areálu koupaliště v Novém Městě pod Smrkem již sedmé pokračování populárního a pravidelně velmi dobře obsazeného festivalu Fryyfest. Mezi headlinery letos najdeme například britskou formaci ABSOLVA (jinak doprovodnou kapelu Blaze Bayleyho), thrashmetalové SUPRESION z Argentiny nebo brazilské NEVER DIE se svým nekompromisním death/metalcorem. Tradičně silné zastoupení bude mít i tuzemská scéna, takže na pódiu nebude chybět například populární KOMUNÁL, mladí a stále se dopředu deroucí HAND GRENADE, rocková dračice LEONA ŠENKOVÁ a spousta dalších interpretů.

A protože je vstupné na letošní ročník dobrovolné, připravili jsme pro vás tentokrát sérii soutěží o věcné ceny, které nabídli samotní účinkující. První kapelou, se kterou si můžete zasoutěžit, jsou místní a zároveň pořádající RAIN. Tahle původně thrashmetalová formace vznikla již v roce 2003 z trosek skupin H.U.M.R. a Lazy Maker. Postupem času, kdy se různě měnila sestava, došlo poměrně logicky i k žánrové transformaci, a dnes tak můžeme RAiN zařadit spíše do škatulky crossover rock/metal. Ostatně toto žárové rozpoložení můžete slyšet i na zatím posledním albu Cesty za sny z roku 2012, o které si můžete právě nyní zahrát v naší první části soutěže s festivalem Fryyfest. A jako další zajímavou cenu skupina nabídla i tričko s kapelním motivem. Vám už tedy zbývá jen jediné – zasílat správné odpovědi na jednoduchou otázku týkající se skupiny RAiN na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net. Do předmětu uveďte název soutěže 'Fryyfest – 1. část' a nezapomeňte k odpovědi připsat i celé své jméno. Veškeré výhry budou předány přímo na festivalu, proto můžete do e-mailu uvést i jméno někoho, kdo za vás výhru převezme v případě, že se nebudete moct festivalu osobně zúčastnit. Aktuální otázka k 1. části soutěže s festivalem Fryyfest zní:

Od letošního ledna mají RAiN nového bubeníka Jakuba Novotného. Víte, ve které známé formaci působil před příchodem do nového působiště?Poznámka: Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává Miroslav Sušánka (Čizice).


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Soutěž:
Soutěž o vstupenky na Slezskoostravský Rock-Fest

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund