ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Pavel Pešata: Odcházím z Totálního nasazení
Publikoval: JO - Sobota, 28.12. 2013 - 15:24:40
Rubrika: Zákulisí

Text: redakce, Pavel Pešata
Foto: archiv Pavla Pešaty

PAVEL PEŠATA, dlouholetá opora punkové formace TOTÁLNÍ NASAZENÍ, se po dvaadvaceti letech rozhodl opustit její řady. Co jej k tomuto pro někoho nečekanému kroku vedlo, se můžete dočíst v následující osobní výpovědi, ze které jasně vyplývá, že s muzikou jako takovou rozhodně nekončí a věnovat se jí bude především se svou aktuální partou DILEMMA IN CINEMA.

Odcházím z Totálního nasazení, protože život běží jako voda – po pětiletém přešlapování na místě jsem se konečně rozhodl. Neodcházím ze scény, spíš znovu začínám. Rodina je důležitá, proto chci teď věnovat víc času dětem a ženě. To je hlavní důvod.

Další důvody:
Nechci brzdit Totální nasazení, protože si myslím, že by z nás teď nic kloudnýho nevypadlo, uvolním místo v kapele mladším, ať se snaží dál, a předpokládám, že nové TN nebude žít jen z minulosti.

Odchodem Pípy odešla část mne, většina jeho textů je naprosto skvělejch a ve chvíli, kdy čtu jeho text, mi okamžitě jede v hlavě muzika, nevím, jak to funguje, ale je to tak.

Kamarádi – téměř je nevidím, jsou většinou v kapelách, se kterými už TN nehraje, a Dilemma In Cinema, kde hraju už 5 let s Pípou, si proto zahraje pár koncertů právě s kapelami, kterých si já osobně vážím nejvíc.

Původně jsem chtěl odejít až v polovině dubna, ale nakonec mi bylo doporučeno – a já nijak neoponoval –, že odejdu už 14. února ve Vagonu v Praze, kde předám kytaru svému nástupci. Takže ta ponorka je v tom asi taky, myslel jsem si, že neexistuje. Je sice malá, ale je.

Koncertní sestava TN – Šukec, Pípa, Sváťa, P.P. Cvok byla podle mne zatím nepřekonána. Tajně jsem těch pět let snil a doufal, že se to jednou vrátí, byl to ale asi jen sen a nejspíš u něj bohužel jen zůstane.

Takže kdo má zájem, tak se uvidíme tak třikrát do měsíce už jen v Dilemma In Cinema. Máme nového pěvce Cirila, nové CD Jedem v černym a chceme hrát, co hrajem. V kapele je skvělá pohoda, takže máme ještě hodně legrace před sebou a já se na to dost těším.

Koncerty budou (viz www.bandzone.cz/dilemmaincinema) – máme plno až do dubna, protože ty 3, maximálně 4 koncerty za měsíc podle nás asi stačí. Doufám, že se potkáme na Valníku, který hodlám dál se Sváťou a Sakalou pořádat.

Novému TN přeju muziku, texty a publikum, za které se nebudou muset stydět.


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Zákulisí:
Pavla Kapitánová je po smrti!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund