inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Rozpad Pretty Boy Floyd!
Publikoval: JO - Pondělí, 20.08. 2012 - 22:18:02
Rubrika: Zákulisí

Text: Kryštof Novotný
Foto: archiv skupiny

Vlajková loď sleaze metalu 90. let PRETTY BOY FLOYD pravděpodobně navždy ukončí svoje působení. Přinejmenším to může být tak, že dva hlavní představitelé, zpěvák Steve 'SEX' Summers a Kristy 'Krash' Majors, se už neuvidí jinde než před soudem. Na svých profilech sociální sítě Facebook po sobě totiž štěkají jako malé děti. Majors nejdříve začal zveřejňovat fotografie zpěváka v pozicích, ve kterých je dobře vidět Summersovo zvyšující se čelo, nebo ty, kde po koncertě leží u gauče. Ty komentuje následovně: "Zde je další fotografie Stevea po American Rocks tour, kde se rozdováděl s bandou groupies, pomočil a podělal si kalhoty. Hlavně že si nezapomněl podržet vlasy." Nejdříve ale Majors zrušil turné s Pretty Boy Floyd kvůli zotavení se po autonehodě. Krátce poté začal Summers dávat na Facebook videa a písně, které hraje původní kytarista Aeriel Stiles. Naštvaný Kristy najednou oznámil rozpad kapely, protože Steve prý kompletně vykradl tourbus včetně Kristyho techniky. Píseň určenou pro skupinu Pretty Boy Floyd pak vydal pod svým jménem. Video podoba skladby American Dream byla na Youtube jen krátce. Nyní už se pod odkazem skrývá jen oznámení, že Majors nahlásil video jako porušující autorská práva.

'SEX' samozřejmě s odezvou nečekal dlouho a pod oficiální hlavičkou kapely na Facebooku zveřejnil fotky Majorse, na kterých je pro změnu vidět jeho nadváha a mastné vlasy. Následovně také zprávu pro fanoušky: "Pokud chcete znát názor někoho, kdo tuhle kapelu dal dohromady, byl v ní 25 let, napište mi na summerspbf@yahoo.com." Osobně jsem mu psal před třemi týdny a dosud neodepsal. Během toho ještě obvinil Majorse, že pouze žárlí na jeho novou manželku. O té se ovšem kytarista vyjádřil následovně: "Za vše může jeho 'Yoko Ono' manželka. Během turné se často hádali a nedivil bych se, kdyby ho jednou obvinili z domácího násilí." Kromě toho ještě kritizoval Summerse jako manžela: "Byl jsem několikrát svědkem toho, jak se opil s několika dívkami a zmizel do zákulisí jako žádoucí interpret, ale ne jako čerstvě ženatý muž." Do sporu se vložil i Alexx Michael ze superprojektu Shameless: „Udělali jste spolu spoustu skvělého a to by mělo být to jediné, na čem záleží." Kristy Majors ovšem reagoval ostře: „Pro outsidery je jednoduché říci to a nebo ono, ale já jsem do kapely vložil 30 dolarů za 18 měsíců (ano, skutečně nejde o překlep, protože tento komentář se na profilu Majorse objevil i jako jeho status: pozn. red.) a nevrátil se mi zpět ani cent a poté zpěvák ukradne nahrávací techniku, merchandise a pedal board bez jediného slova…" Mimo to si i Majors stěžuje, že značka Pretty Boy Floyd je zaregistrovaná na jméno Steve Podwal, což je Summersovo pravé jméno.

Zatímco Steve Summers už mlčí, Majors přichází s dalším prohlášením: "Rád bych shrnul fakta:
1. V letech 2002–2007 pan Podwal začal používat značku Pretty Boy Floyd bez mého vědomí a souhlasu.
2. Vydal album PBF, několik CD a DVD z vystoupení, o kterých jsem nevěděl, prodal merchandise bez mého vědomí a souhlasu. Nikdy jsem na žádném z těch CD a DVD nevystoupil.
3. Nikdy jsem neviděl ani penny z této značky.
4. Snažil jsem se s ním vše řešit civilizovaně, dokud mi vše neukradl a nesnažil se znovu používat hlavičku Pretty Boy Floyd."

Související odkazy:
www.facebook.com/kristykmajors
www.facebook.com/summerspbf
www.facebook.com/prettyboyfloydofficial
www.prettyboyfloydband.com
www.myspace.com/prettyboyfloydband


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Zákulisí:
Pavla Kapitánová je po smrti!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.04 sekund