inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E
  A N K E T Y

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


WOLFARIAN
  – Beyond The Ninth Wave

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Intern@ce 36/2010
Publikoval: JO - Pondělí, 13.09. 2010 - 23:43:37
Rubrika: Intern@ce

ROBERT PLANT překvapivě umístil na své internetové stránky k volnému on-line poslechu nové album, nazvané jednoduše Band Of Joy. A to navíc v předpremiéře, ve fyzické podobě totiž vychází až 14. září! Bývalý frontman Led Zeppelin se k realizaci novinky spojil s nashvillským skladatelem, hudebníkem a svým přítelem (a také producentem své předchozí desky Raising Sand) Buddy Millerem a vrací se na ní ke svým kořenům – zaslechnete tu vše od klasického rocku přes blues až po folk či coutry. Formaci Band Of Joy tvoří víceméně muzikanti z doprovodné kapely Plantova turné s Alison Krauss; kromě Millera (kytara a ostatní strunné nástroje) Darrell Scott (kytara), Byron House (baskytara), Marco Giovino (bicí) a vokalistka Patty Griffin. Skladby z nového alba si můžete poslechnout zde.

http://www.robertplant.com/news/first-listen-robert-plant-band-of-joy/#more-2447DEVIN TOWNSEND momentálně dokončuje nahrávání alba Ghost, které bude čtvrtou částí dosavadní koncepční série Ki – Addicted – Deconstruction. Jak to ve studiu při nahrávání vypadá, můžete zjistit na následujícím linku. Pochopitelně nechybí ani pár ukázek nového materiálu!

http://www.youtube.com/watch?v=qElSbeHnz_c


IMMORTAL vypustili do světa svůj první oficiální videoklip po patnácti letech! Propaguje jejich čerstvé album All Shall Fall a jde o pohyblivé obrázky přímo k titulní skladbě. Točilo se v Norsku za účasti kompletní aktuální sestavy Abbath – Demonaz – Apollyon – Horgh. Připomínáme, že předchozím audio-vizuálním počinem kapely byl záznam jejich koncertu z festivalu Wacken Open Air 2007, který na DVD vydali pod názvem The Seventh Date Of Blashyrkh.

http://www.youtube.com/watch?v=sOOebk_dKFo


MADBALL oznámili, že pověřili produkcí svého nového studiového počinu s názvem Empire Erika Rutana, který v minulosti spolupracoval například s Morbid Angel, Cannibal Corpuse nebo Hate Eternal. První ukázku jejich společné práce, singl R.A.H.C., si můžete v předpremiéře vyslechnout na Myspace stránce kapely. Na celou placku, tedy dalších patnáct skladeb, si ovšem musíte počkat až do 15. října.

http://www.myspace.com/madball


NADER SADEK dává dohromady nový audiovizuální projekt, v jehož řadách se potkají bývalý člen Morbid Angel, zpěvák a baskytarista, Steve Tucker, někdejší kytarista Mayhem Rune Eriksen nebo bubeník Cryptopsy Flo Mounier. Z dalších hostí, kteří by se měli s největší pravděpodobností 'zastavit' ve studiu, byli zmíněni například Attila Csihar, Tony Norman, Travis Ryan, Destructhor nebo Mike Lerner. Výsledkem společné práce všech zainteresovaných ponese název Nader Sadek: In The Flesh a kromě standardní zvukové stopy by měl přinést i výpravný booklet nebo sérii videoprezentací. První ochutnávku, klip ke skladbě Nigredo In Necromance režírovaný samotným Sadekem, můžete zhlédnout na tomto odkaze.

http://www.youtube.com/watch?v=MB8B40PWZ3A


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Intern@ce:
Existuje video vraždy Dimebaga Darrella! Link zde!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.07 sekund