Inzerce

ROCKSHOCK - www.irockshock.net
>>> VYHLEDÁVÁNÍ

Pokročilé vyhledávání


>>> HLAVNÍ MENU

  H L A V N Í   S T R Á N K A
  K O N T A K T Y   &   I N F O

  A K T U A L I T Y
  K A L E N D Á Ř   A K C Í
  VIDEO SHOCKPARÁDA

  R E C E N Z E
  R E P O R T Á Ž E
  F O T O G A L E R I E
  ROZHOVORY & PROFILY
  V Ý S L E C H
  SPEAK ENGLISH OR DIE
  S O U T Ě Ž E

  U N D E R G R O U N D
  Z Á K U L I S Í
  S T O P   -   T I M E
  A R C H I V   Č L Á N K Ů
  PŘEHLED RUBRIK


  ROCKSHOCK NA FB

>>> P A R T N E Ř I

  N A Š I   P A R T N E Ř I

>>> RECENZNÍ TIP


LUCIE
  – EvoLucie

Další recenze zde!

>>> VÝSLECH


Jan 'Skleník' Sklenář
Mirek Dvořák
Milan Hoffmann
Kečup
Loco Loco
Tonda Rauer
Pavel Pešata
Bobby Floutek
Jožin 'Nogando' Noga
Marek 'Mára' Dostál
Tom Wouda
Witch Hammer
Gate Crasher

>>> WEBY REDAKTORŮ


Osobní web Františka Kovače

Osobní web Jiřího Rogla

Osobní web Jiřího Olszara

Web redakčního spolupracovníka Pavla Bartase

Osobní web Luboše Hnáta

Jak zlobí Mayhem
Publikoval: JO - Neděle, 29.11. 2009 - 00:22:48
Rubrika: Zákulisí

Jak jsme vás již informovali v rubrice Telegrafistův Novinkový Týdeník, členové kontroverzní blackmetalové kapely MAYHEM byli v holandském Tilburgu zatčeni poté, co s vydatným přispěním svojí crew kompletně zdemolovali hotelový pokoj, ve kterém byli ubytováni. Podle oficiálního policejního vyjádření se ráno pokojové službě naskytl strašný pohled; Norové vyházeli všechny květiny zavřenými okny na ulici, roztřískali televizor, postele, zrcadla a roztrhali závěsy. Všechny stěny potřísnili nespecifikovanou matérií. Škoda byla vyčíslena na 5000 euro (cca 125 tisíc korun), celkem sedm lidí bylo drženo v místním žaláři, dokud škodu neuhradili.
Hned další den se k incidentu vyjádřil frontman kapely Attila Csihar, který zaslal tisku následující prohlášení: "Ani snad nemusím uvádět, že jsem se té demolice neúčastnil a Necrobutcher (baskytarista a zakládající člen Mayhem) také ne, takže já se vězení vyhnul! Co se ovšem ZNOVU stalo, bylo že jsme naletěli osmnáctiletému 'promotérovi', který se vypařil se zálohou v hodnotě 1000 euro pár dní před začátkem turné. Tohle je vůbec problém internetu; každý se tváří jako promotér. Lhal nám jako když tiskne, říkal že je všechno zařízeno. Následně jsme zjistili, že zařízeno nebylo nic, včetně letenek, až na propagaci v místních klubech a pár stovek lístků v předprodeji. Takže den před začátkem turné jsme si museli všechno zařídit a taky zaplatit sami: letenky, dopravu a podobně. A to jen proto, abychom odehráli malé turné pro naše fanoušky a místní promotéry, kteří z toho šíleli stejně jako my. Zvládali jsme to v pohodě, ale každý si asi umí představit ten stres. Takže je jasné, že tohle asi nebylo nejlepší turné, jaké jsme kdy absolvovali. Ale stejně se nám podařilo odehrát dobré koncerty a vymáčknout z toho to nejlepší. Byli jsme ve velkých sračkách, ale přežili jsme to. V noci po našem posledním koncertě se kluci ožrali a všechno vybuchlo v tom malým, příšerným hotýlku, který ani neměl na pokojích hajzly! Když jsem se probudil, viděl jsem ten bordel všude kolem. Připadalo mi to legrační a smutný zároveň. Nemohli za to jen Mayhem, ale taky pár místních typů, co pro nás pracovali jako řidiči. Souhlasím, byla to pitomost, ale co jsem mohl dělat? Myslím, že jsme se všichni z toho poučili a snad to všichni lépe pochopí po přečtení těchto řádek."


 
>>> ODKAZY

  Prohledat rubriku

  Najít další články autora

 Nejčtenější článek rubriky Zákulisí:
Pavla Kapitánová je po smrti!

>>> MOŽNOSTI

 Vytisknout článek Vytisknout článek


  Diskutovat o tématu


   Sdílet článek...
 


Komentáře vlastní jejich autoři. Neodpovídáme za jejich obsah.
ROCKSHOCK - www.irockshock.net

(c) Jiří Olszar + RockShock, 2005 - 2018: texty, grafické prvky, přizpůsobení systému United-Nuke, serverová a portálová administrace. Všechna práva vyhrazena.
ISSN 1804-3046. Další publikování nebo jiné šíření obsahu serveru je bez předchozího výslovného souhlasu provozovatele zakázáno. Za obsahovou správnost a právní
bezchybnost publikovaných textů odpovídají výhradně uvedení autoři. Pokud není uvedeno jinak, pocházejí použité fotografie z archivů na nich zobrazených umělců.
Powered by Copyright © UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena. Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund