RockShock

Internetový rockový magazin

Karin Ann podpořila vydání své nejoblíbenější skladby dvěma samostatnými koncerty v Los Angeles a New Yorku

Text: BrainZone Promotion

Česko-slovenská zpěvačka KARIN ANN má napilno. Od konce prázdnin vydala dvě silné skladby propojené koncepčními špionážními videoklipy a o víkendu odehrála své první dva samostatné koncerty v zámoří. Ve zcela zaplněných klubech – Bardot v Hollywoodu a Apotheke v newyorském Chinatownu – představila nový singl Put Me Back Together, který právě vychází. Softpopová melodie s příběhem o tom, že láska k někomu vás může změnit, se dostala do mnoha důležitých playlistů včetně globálního Glow s 1,1 miliony sledujícími, největšího německého playlistu indie hudby Indie Brandneu nebo českého New Music Friday CZ/SK.

„Skladba Put Me Back Together je jedna z mých nejoblíbenějších písní, které jsem kdy napsala. Je krásná, i když má smutný podtón,“ popisovala Karin o víkendu na pódiu v New Yorku a za zády měla svoji novou kapelu, ve které hrají i její oba mladí producenti William Graefe a Benjamin Lazar Davis.

„Myslím, že je to tak trochu o tom, že když se do někoho opravdu zamilujete, změní vás to jako člověka, jste ochotni pro něj udělat cokoliv, i když pocity nejsou opětované, protože vám na tom tolik záleží,“ řekla posluchačům zpěvačka, které v publiku tleskali nejen posluchači, ale také hudební novináři a lidé z oboru, jako třeba Grammy ověnčený producent Chris Lord-Alge nebo kytarista Davida Bowieho Mark Plati.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 983

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *