RockShock

Internetový rockový magazin

Mother Mother se vracejí zpět do Prahy v rámci své zatím největší tour a představují nový singl To My Heart

Text: Echopromotion

Platinově ocenění alt/popoví rockeři MOTHER MOTHER, kteří v loňském roce vystoupili před Imagine Dragons v pražských Letňanech, oznámili rozsáhlé turné po Velké Británii a Evropě v roce 2024. Turné o 30 zastávkách, které začíná 17. února 2024 v britském Sheffieldu, představuje dosud nejambicióznější turné kapely se zastávkami v 17 zemích včetně večera v ikonické londýnské OVO Wembley Areně – a 24. 3. 2024 se představí i českým fanouškům ve Foru Karlín.

Bylo také oznámeno vydání nového singlu Into My Heart, povznášející skladby, která posluchače zavede na introspektivní cestu, jež se vrací k jejich rané tvorbě. Turné a uvedení písně přicházejí v návaznosti na nedávná triumfální festivalová vystoupení kapely před desítkami tisíc fanoušků, se zastávkami na nejvlivnějších světových akcích: Reading And Leeds, Lollapalooza v Berlíně, Chile, Argentině a Brazílii, Corona Capital v Mexiku, Pukkelpop v Belgii, Frequency Festival v Rakousku a Lowlands v Nizozemsku.

Ryan Guldemond, zpěvák, kytarista a autor písně, o nové skladbě říká: „To My Heart je píseň o putování zrádnou vnitřní krajinou uložených tělesných traumat, aby člověk bezpečně dorazil domů do prostoru srdce. Je to téma, které odráží staré přísloví: ‚Jediná cesta ven je skrz‘. Tento koncept je nám blízký a často se k němu vracíme, abychom se sami stali celistvějšími a v ideálním případě poskytli posluchačům určitou podporu, pokud se ocitnou na podobné, často kamenité cestě zpět k otevřenému srdci. Hudebně je to velmi klasická Mother Mother, s akustickou kytarou a harmoniemi tria, které nás provázejí, což je estetika, která se na novém albu opakuje.“

O skupině Mother MotherKapela Mother Mother, kterou tvoří Ryan Guldemond (zpěv, kytara), Molly Guldemond (zpěv, klávesy), Jasmin Parkin (zpěv, klávesy), Ali Siadat (bicí) a Mike Young (baskytara), je známá především svým hlubokým vztahem s fanoušky a tím, že do své živé show vnáší energii velikosti stadionu, ať už se odehrává na jakémkoli pódiu. Posláním kapely, která zpívá o tématech odcizení a obrovské touze po sebepřijetí a společenském přijetí, je být domovem pro duše, které mají pocit, že nikam jinam nezapadají. Mother Mother byli nedávno katapultováni do nové stratosféry všeobecného úspěchu po vydání kritikou oceňovaného studiového alba Inside. Jeho výbušný následovník, singl Hyloft II,  se spojil s fanoušky po celém světě a nyní je v USA certifikován jako zlatý a v domovské Kanadě se blíží k platině. Řada rádiových hitů na prvním místě v Kanadě, 6 miliard globálních streamů a několikanásobné umístění v žebříčku Billboard upevňují jejich nově nabytý globální úspěch. Většinu loňského roku strávil kvintet na turné po celém světě, kde hrál pro vyprodané sály od divadel po stadiony, absolvoval několik vyprodaných headline turné v Evropě, Velké Británii, Kanadě, Austrálii a USA a také minulá a nadcházející festivalová vystoupení na festivalech Reading And Leeds, Lollapalooza v Argentině, Brazílii, Chile a Berlíně, Corona Capital v Mexiku, Pukkelpop v Belgii, Frequency Festival v Rakousku, Lowlands v Nizozemsku a dalších.

Cena vstupenky 890 Kč. Live Nation klub a Spotify předprodej od 21. 9. 2023, 9.00 hod. Vstupenky v prodeji v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 22. 9. 2023, 9.00 hod.

Související odkazy:
www.mothermothersite.com
www.facebook.com/MotherMotherBook
www.livenation.cz


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 1001

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *