RockShock

Internetový rockový magazin

Festival ve znamení Lokiho krve

Text: Miloš Zubr

Na festivalu Fenrir Fest, který se bude konat v sobotu 10. června 2023 v areálu koupaliště v Městci Králové, můžete očekávat skvělou hudební atmosféru a zábavu. Areál nabízí pro tuto akci příjemné prostředí.

Na festivalu vystoupí celkem šest kapel, které představí různé žánry tvrdší hudby. Mezi nimi se objeví kapely jako METANOL, která se specializuje na pop-metal a pochází z Hradce Králové, a legendární hard & heavy parta ROXOR ze středních Čech. Dalšími účastníky jsou východočeská rock/metalová stálice ALŽBĚTA, powermetalová banda RIMORTIS, zahraniční host z Polska AS NIGHT FALLS se svým symfonickým metalem a místní vikingmetalová kapela VANAHEIM, která předvede jedinou show s pyroefekty v tomto roce a spojí ji se křtem svého EP Lokiho krev.

Pro pohodlí návštěvníků bude připraven velký party stan, kde si budou moci odpočinout a bavit se. Na čepu budou k dispozici různé druhy piva včetně Kozel 11, Radegast 12 a Chotěboř 12. Pokud jde o jídlo, budou se podávat chutné a domácí klobásy, bramboráky z Vysočiny a grilovaná křídla.

Festival Fenrir Fest je také podpořen mediálně rádiem HEY a internetovou televizí Kluboofka TV, což pomůže s propagací akce a jejím úspěchem.

Vstupenky za sníženou cenu jsou stále k dispozici na QR Ticket: www.qrticket.cz/produkt/fenrir-fest-koupaliste-mestec-kralove

Těšíme se na úžasný hudební festival Fenrir Fest a doufáme, že se všichni návštěvníci skvěle pobaví.

FB událost – www.facebook.com/events/630498808867785


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 1217

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *