RockShock

Internetový rockový magazin

Demo Bigotry z roku 1993 vyjde poprvé na samostatném CD

Text: Pařát

V dubnu uplyne 30 let od vydání prvního kazetového dema DISSOLVING OF PRODIGY, tehdy ještě pod názvem BIGOTRY. Fanoušci si jistě vzpomenou, že Step To The Grave se později stalo součástí 2LP reedice Time Ruins Also Beauty a digipackové reedice Lamentations Of Innocents (obojí Pařát Productions).

„Demo je volně k poslechu i stažení v nekonečném internetovém vesmíru, ale já dostal chuť zařadit si jej do své sbírky jako samostatný CD nosič. Vzhledem k tomu, že už přes 10 let neúnavně šířím odkaz Dissolving Of Prodigy po celém světě, náklad reedice bude velký, větší než náklady nových alb mnoha UG kapel, přičemž lze předpokládat, že drtivá většina CD skončí ve sbírkách po širém světě. Už s Pařátem jsem před sebe stavěl výzvy, nechával tisknout velké náklady pro motivaci makat na tom, aby nic nezbylo, a část té energie hodlám přelít do labelu, na který mi v době existence magazínu nezbývalo tolik času, kolik bych si přál,“ říká k vydání dema šéf Pařátu Herdron.

Začátkem dubna budou oznámeny detailní informace o vydání a spuštěny předobjednávky CD i merchandise. Do té doby můžete třeba navštívit Pařátshop zde a zkontrolovat, co je tam nového.

Začátkem března byly nastaveny slevy v Pařátshopu i těm, kterým končilo předplatné magazínu jeho posledním vydáním a už nedostali možnost předplatné prodloužit. Článek ‘Trvalé slevy pro předplatitele Pařátu‘ zde se tak týká okolo 900 metal fans z CZ a SK.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 473

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *