RockShock

Internetový rockový magazin

Kvietah, Ima Teva a něco něco z labelu Divnosti zahrají v Café V lese

Text: Anna Mašátová

Třetí, převážně ženský večer hudebního vydavatelství Divnosti proběhne v úterý 24. 1. 2023 v pražském klubu Café V lese.

Večer otevře písničkářka a multiinstrumentalistka KVIETAH, jejíž loňská deska Hejno černejch koček je poslední nahrávkou, která u Divností vyšla. Dále zahrají NĚCO NĚCO, indiepopové duo se špetkou dance/punku Tomáše Tkáče a Alžběty Trusinové, kteří za Divnostmi stojí, a o zakončení v podmanivě elektronickém stylu se postará IMA TEVA naživo v kytarovém doprovodu DAVIDA POMAHAČE.

„Třetí večírek Divností pořádáme po více než roční pauze. Tentokrát jsme záměrně vybrali převážně ženské obsazení a těšíme se, že interpretky z Divností zahrají společně,“ vysvětluje zakladatel Divností Tomáš Tkáč.

Divnosti letos chystají nejméně tři nové desky. 21. dubna vyjde druhé album pražské PARTY VYNIKAJÍCÍCH LIDÍ s názvem Je krásný, v květnu budou pokračovat debutem elektronického písničkáře Jakuba Strouhala aka WHEEL CHERRY a na podzim vyjde třetí deska něco něco.

„Máme radost, že label zase ožívá, a těšíme se na všechna setkání, která nás letos čekají,“ dodává Alžběta Trusinová.

FB událost – www.facebook.com/events/462703902602243
Vstupenky – www.goout.net/cs/divnosti-ima-teva+kvietah+neco-neco

Související odkazy:
Kvietah
www.facebook.com/kvietah
www.kvietah.bandcamp.com
něco něco
www.facebook.com/neconecokapela
www.neconeco.online
Ima Teva
www.facebook.com/imatevamusic
www.imateva.bandcamp.com

Hudební vydavatelství Divnosti založil muzikant a producent Tomáš Tkáč v roce 2018 jako přirozené pokračování svého holešovického nahrávacího a producentského studia Vnitroblok. Součástí Divností jsou: Parta vynikajících lidí, Kvietah, Makak akustikus, Pris, něco něco, Neřvi mi do ucha, Člověk krve, Ima Teva a Tomáš Tkáč se svým sólovým projektem. Divnosti získaly cenu Vinyla 2020 v kategorii ‘Počin roku‘.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 581

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *