RockShock

Internetový rockový magazin

Nylon Jail vydávají silný příběhový videoklip k písni Man Like You

Text: Nylon Jail

NYLON JAIL započali novou etapu vydáním singlu Man Like You na streamovacích službách a vypustili k němu nový videoklip, který, jako již tradičně, vytvořil jejich dvorní režisér Vít Hradil (PSH, David Koller, Nylon Jail).

V klipu si hlavní roli zahrál Ferdinand Polakovič, který zde představuje muže, jehož život je velmi na hraně a vyrovnává se nejen se svou minulostí, ale také se smiřuje se ztrátou své životní lásky. Je zde evidentní, že ve svém životě udělal několik chyb.

„Jde o situaci, kdy člověk, nacházející se téměř na okraji společnosti po nejednoduchém životním příběhu, řeší své existenciální záležitosti, až dojde k tomu, že prodá svoji vzácnou relikvii po své životní lásce. Jestli ho tato žena opustila, nebo zemřela, nevíme, to zůstává zahaleno tajemstvím. Jako mnoho mužů se s touto situací vyrovnává za pomoci alkoholu, a to ať už osamoceně, mezi přáteli, nebo náhodnými návštěvníky. V závěru klipu pak přichází smíření s osudem v podobě tance,“ říká k videoklipu frontman Jiří Jirák.

Videoklip vznikal během dvoufázového natáčení v Olomouci. Píseň je v tomto obrazovém zpracování velmi podmanivá až dojemná. Nylon Jail tak opět ukazují, jak silná je jejich vizuální prezentace, a slibují další video singly ještě před vydáním nového alba.

„Pro mě osobně je to silný klip, protože v něm hraje hlavní roli můj strejda Ferdinand Polakovič, který nikdy před tím nehrál a zvládl to skvěle. Zajímavé na tom je, že ten videoklip i s písní je taky trochu jeho životní příběh, který se mu v jiné podobě odehrál. Takže tak trochu hrál sám sebe,“ dodává Jiří Jirák.

Singl na digitálních službách – www.orcd.co/manlikeyou

Související odkazy:
www.facebook.com/nylonjail
www.instagram.com/nylonjail
www.nylonjail.bandcamp.com


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 595

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *