RockShock

Internetový rockový magazin

Lenka Dusilová Band otevře v Akropoli novou hudební kapitolu

BrainZone Promotion

Nová kapela, která dává nadčasovému repertoáru Lenky Dusilové novou jiskru a současný zvuk, projekce známé VJky Lindy Arbanové, hostující hudebník a trumpetista Oskar Török nebo sekundující zpěvačka Alen. Na to vše láká devítinásobná držitelka výročních hudebních Cen Anděl 8. prosince do Paláce Akropolis. Na větší scéně poprvé představí novou kapelu LENKA DUSILOVÁ BAND, ve které kromě kytaristy Igora Ochepovského hrají klávesista Jan Aleš, baskytarista Ondřej Hauser a bubeník Michal ‘Kolouch‘ Daněk. Vstupenky jsou v předprodeji na www.palacakropolis.cz.

„Brilantní hudebníci, kteří jsou o generaci mladší než já, velmi dobře vnímají současnou scénu, reflektují moderní aranže i zvuk. Dodávají novou energii výběru skladeb z mého dosavadního původního repertoáru. Díky schopnostem a chemii této kapely se mi otevírají nové možnosti a nápady. Těším se na nový hudební svět přímočařejšího zvuku a skladeb, který mě aktuálně láká. Přijďte se na nás podívat a staňte se součástí nového dobrodružného hudebního procesu,“ láká na koncert Lenka Dusilová.

Speciálně pro tento koncert si Lenka také pozvala videomakerku a VJku Lindu Arbanovou, která svými vizuály umocní umělecký zážitek z koncertu. Na playlistu budou jak písně z posledního, třemi Anděly ověnčeného alba Řeka, tak i starší skladby, které Lenka Dusilová dlouho nehrála. Začátek vystoupení je ve 20.00 hodin. Sál se návštěvníkům otevře v 19.30 hodin.

Související odkazy:
www.lenkadusilova.art
www.facebook.com/lenka.dusilova.fanpage


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Visits: 768

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *