RockShock

Internetový rockový magazin

Rock rádio personálně posiluje o nové moderátorky a pouští se do projektu Movember

Text: Zuzana Nevoralová
Foto: Mirek Valenta

Rock rádio, patřící do mediální skupiny Media Bohemia, změnilo v průběhu podzimu svůj program a personálně posílilo o dvě moderátorky. Nově na stanici moderují zpěvačky Annabelle Fárová a Leona Šenková. Rock rádio se také připojuje k celosvětovému projektu Movember a chystá s moderátorem ‘Marothou‘ i rockový song na podporu prevence proti rakovině varlat a prostaty.

Rock rádio, které je součástí mediální skupiny Media Bohemia, postupně proměňuje svůj program, který začíná z velké části odbavovat ze studia Rock rádia z Prahy. Začátkem září se stal programovým ředitelem Ondřej Cikán, nyní rádio rozšiřuje řady svých moderátorů a posiluje programovou složku.

„Rock rádio bylo doposud doménou mužů, a tak jsme se rozhodli, že nyní do vysílání zařadíme i nové bloky, které budou v režii ostřílených rockerek. Každodenní odpolední drive s názvem Rockovej voraz moderuje relativně nová tvář české hudební scény, šansoniérka a duší rockerka Annabelle Fárová. O rockovém víkendu doplňuje řady moderátorů Leona Šenková, kterou mohou posluchači znát například z populární talentové soutěže,“ vysvětluje programový ředitel Rock rádia Ondřej Cikán.

Rockový song ‘Marothy‘ na podporu projektu Movember
Nově se v letošním roce Rock rádio připojilo k celosvětovému projektu Movember 2022. Rádio podpoří ve vysílání sbírkové konto, zapojí se jednotliví moderátoři, kteří si v průběhu listopadu nechávají narůst symbolický knírek. Moderátor Marek ‘Marotha‘ Pavelka, který je velmi oblíbený v rockové komunitě, u této příležitosti složí také song, který bude pojícím prvkem projektu pro Rock rádio.

Rockový kalendář
Rádio každoročně pořádá soutěž, kdy hledá mezi svými posluchačkami 12 nejkrásnějších a nejslušnějších posluchaček rockerek, se kterými nafotí profesionální fotograf rockově laděný kalendář. V letošním roce se do soutěže přihlásilo 149 rockerek a do hlasování se zapojilo 53 717 posluchačů. Aktuální kalendář slušných rockerek pro rok 2023 je právě v prodeji. „Celkem šlo do tisku 1500 kusů, ale během prvních dvou týdnů se nám podařilo prodat téměř tisíc kusů, což je dosavadní rekord,“ vysvětluje Ondřej Cikán.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 634

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *