RockShock

Internetový rockový magazin

Extreme Metal Night nabídne pořádnou porci kvalitního black a death metalu s přesahy

Text: Moorah

V rámci Extreme Metal Night se v pražském klubu Underdog’s představí silné složení českých a jedné německé kapely hlásících se k black nebo deathmetalovým kořenům.

Pražská avantgardně blackmetalová MOORAH se vrací na místo křtu svého posledního alba Marnost nad marnost, aby předvedla svou koncertní formu, nabytou letos během evropského turné s kultovními Marduk. Můžete se těšit na blackmetalovou mši v přítmí svícnů za zvuku ostrých kytar, kláves a tympánu. Kdo zná, ví, že naživo znějí daleko ostřeji než na nahrávkách.

Německá naděje old school death metalu ASCHENVATER nabídne esenci toho, co mají fanoušci rádi na metalové hudbě. O kapele se teď hodně mluví a v české kotlině vystoupí vůbec poprvé. Příznivci kapel jako Bolt Thrower nebo Asphyx by měli hodně zpozornět. Kotel bude připraven.

OUTWARD přinesou směs blackmetalových prvků, které kombinují s post-punkovou rytmikou a frontmanovým strhujícím emocionálním vystupováním. Kapela z Prahy má nakročeno za hranice a v pátek dá svým svěžím pojetím tvrdých stylů najevo, že patří minimálně do Evropy.

Akci zahájí temní INFERNAL CULT, hledající vlastní pojetí black metalu stejně jako cestu z hnusu a mizerie, která nás obklopuje. Neveselý metal maskované party bude naservírován nečistým (d)uším osazenstva bez varování po 19. hodině.

Info:
Kdy – pátek 7. 10. 2022, 19.00 hod.
Kde – Underdog’s, Nádražní 3, Praha-Smíchov
FB událost – www.facebook.com/events/597752238747563

Související odkazy:
Moorah
www.moorah.bandcamp.com
www.instagram.com/moorah_music
www.facebook.com/MoorahMusic
Aschenvater
www.aschenvater.bandcamp.com
www.youtube.com/watch?v=91OSAEODMj0
www.youtube.com/watch?v=quIJizAood8
Outward
www.outwardcz.bandcamp.com
www.facebook.com/OutwardCZ
Infernal Cult
www.facebook.com/InfernalCult


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 865

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *