RockShock

Internetový rockový magazin

Totální nasazení vyráží na česko-slovenské turné

Text: ForFUN Agency

Slánský punkrockový kvartet TOTÁLNÍ NASAZENÍ si musel, stejně jako u předchozí úspěšné Punk Rock Rádio Tour, i tentokrát kvůli covidu počkat dva roky na realizaci plánované česko-slovenské koncertní šňůry. Myšlenka spojit síly s žánrově odlišnou slovenskou ska/reggae hudební skupinou SMOLA A HRUŠKY vznikla totiž již v roce 2019.

Protože i v tomto případě platí, že kdo si počká, ten se dočká, můžeme už snad s jistotou říci, že letošní ‘mezinárodní‘ česko-slovenská Totální Hrušky Tour 2022 proběhne. Po koncertně nabité letní sezoně tedy kapela začátkem října vyráží na naplánovaných šest zastávek v České republice a na stejný počet potom v listopadu na Slovensku. Na české části turné se v roli hostů představí buď spříznění DERATIZÉŘI nebo DILEMMA IN CINEMA. První zastávka v Českých Budějovicích bude hostit také kapely ZAKÁZANÝOVOCE a BRUTÁLNÍ JAHODA.

Jednou z pozvánek na tuto hudební událost je i společná píseň obou kapel s názvem Víno, ženy, spev, jejíž videoklip vznikl během oslav třiceti let Totálního nasazení v naplněném Velkém sále legendární pražské Lucerny.

Slovenské koncerty se ponesou hlavně v duchu oslav dvaceti pěti let existence kapely Smola a Hrušky. „Na Slovensku máme za ty roky nejen spoustu fans, ale hlavně kamarádů, tak se moc těšíme. Ska a reggae často prolíná i našimi songy, takže společný turné bude ta správná Jamajka,“ dodává s úsměvem Franky, bubeník slánských Totáčů.

Po zmíněném turné plánuje Totální nasazení ještě dvě ‘vánoční‘ vystoupení. V Nechvalicích u Sedlčan se představí společně s kapelami Deratizéři a PESHATA a samotný závěr letošní sezony bude tradičně patřit večírku v pražském klubu Vagon.

Do 33. roku své existence se pak Totální nasazení chystá vstoupit s plánem na vydání live DVD, CD a vinylu se záznamem koncertu, který vznikl na oslavách třiceti let v pražské Lucerně. Těšit se můžete i na nadupané jarní turné a další vychytávky.

Totální Hrušky Tour 2022:
07. 10. – České Budějovice, MC Fabrika (zakázanÝovoce, Brutální Jahoda)
08. 10. – Daskabát u Olomouce, Jack’s Cowhouse (Deratizéři)
14. 10. – Brno, Melodka (Deratizéři)
15. 10. – Praha, Vagon (Dilemma In Cinema)
21. 10. – Pardubice, Žlutý pes (Dilemma In Cinema)
22. 10. – Most, Nový obzor – Music aréna (Dilemma In Cinema)
04. 11. – Bratislava, Randal club
05. 11. – Žilina, Klub 77
11. 11. – Košice, Colloseum club
12. 11. – Prešov, Stromoradie club
18. 11. – Nové Mesto nad Váhom, klub Za rampami
19. 11. – Púchov, Queens Pub

Předprodej Česká republika – www.ticketmaster.cz
Předprodej Slovensko – www.predpredaj.zoznam.sk

Související odkazy:
www.totaci.net
www.smolaahrusky.sk


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 741

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *