RockShock

Internetový rockový magazin

Filip Jančík zverejnil dych berúce video z koncertu na Dunaji

Text: Pavol Dráb

Leto nám skončilo iba nedávno, ale vďaka spomienkam na veľkolepý koncert uprostred Dunaja pod holým nebom ostane v mnohých hudobných srdciach. Len tri týždne po úspešne odohranom podujatí vydáva huslista FILIP JANČÍK video pripomínajúce show amerických hviezd. Takto vyzeral koncert, ktorý vyvolal vášne a prilákal do Bratislavy tisíce ľudí na promenádu Dunaja.

Reakcie nadšených divákov na sociálnych sieťach hovoria sami za seba. Medzi viacerými sa nájdu pozitíva a poďakovania. Kritike sa nevyhla voľná organizácia divákov. „Jediné negatívum boli tí bezohľadní diváci, ktorí prišli tesne pred začatím a ostali stáť na chodníku, a tak clonili výhľad divákom sediacim na deke, ktorí prišli napr. ako my hodinu a pol pred začiatkom. Moja sestra s priateľom, ktorí prišli z RK, nevideli kvôli nim nič,“ komentuje fanúšička Veronika.

Pre neutíchajúci dopyt chystá umelec vianočné turné. Nebude však hocijaké. Zavíta do kostolov, synagóg či iných historických budov po celom Slovensku. Dátumy a predaj vstupeniek zverejní huslista Filip Jančík už v nasledujúcich dňoch.

Verní fanúšikovia si budú môcť zakúpiť všetky vstupenky prednostne ešte pred oficiálnym spustením predaja, a vybrať si tak najlepšie miesto. Stačí, ak vyplnia formulár na stránke www.filipjancik.com.


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 616

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *