RockShock

Internetový rockový magazin

Trautenberk vydává nový singl a videoklip Mužoretka. V říjnu se těšte na nové album a křest v Lucerně

Text: Supraphon

TRAUTENBERK, v současnosti jedna z nejlepších klatovských skupin, vydává nový singl s názvem Mužoretka a k němu zveřejňuje i videoklip. Filmaři z KHfilmin pod vedením režiséra Tomáše Krejčího, herci, i kompars z řad fanoušků Trautenberk odvedli kus poctivé práce. A Jan Suchý v hlavní roli Aničky opravdu exceluje. Dvěma slovy: učiněná nádhera!

Mužoretka poodkrývá tajemství minulosti baskytaristky Aničky a odporných praktik vrcholových mažoretek. Singl, který má drsnou, až romanticky melancholickou atmosféru, bude také součástí v pořadí již čtvrtého dlouhohrajícího alba populární tanzmetalové skupiny Trautenberk. Očekávaná novinka ponese název Vzpoura kanců a oficiálně vyjde 15. 10. 2022 v exkluzivní distribuci hudebního vydavatelství Supraphon.

Křest samotného alba pojme jemnostpán Trautenberk samo sebou velkopansky a obří trachtaci uspořádá 27. 10. 2022 v Praze ve Velkém sále pražské Lucerny. Fanoušci se budou moci těšit na nový setlist, zbrusu novou scénu a několik opravdu velevážených hostů. Polovinu podzimního turné pojedou Trautenberk navíc ve výjimečném spojení se TŘEMI SESTRAMI. A čím vlastně byla Anče v mládí? Nechte se překvapit…

Související odkazy:
www.facebook.com/trautenberktanzmetal
www.trautenberktanzmetal.cz
www.bandzone.cz/trautenberk


DALŠÍ AKTUALITY

Líbil se vám tento článek?

Zde jej můžete ohodnotit!

Průměrné honocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím žádné hodnocení! Buďte první, kdo ohodnotí tento příspěvek.

Zhlédnutí: 1018

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *