RockShock

Internetový rockový magazin

Hollywood Undead vypustili džina z láhve

Text: Smile Music

Nové album Hotel Kalifornia je oficiálně na světě a nedávno nabídnuté singly Trap God, City Of The Dead a Wild In These Streets nyní následuje lyric video k songu Hourglass, který opět nenabídne nic jiného než syrového ducha ulic L. A. a tradiční nesvázanost žánry.

Osmá studiová kolekce HOLLYWOOD UNDEAD obsahuje celkem čtrnáct skladeb a zdůrazňuje nejlepší aspekty toho, čím se kalifornští divočáci stali. Nápomocni jim k tomu byli producenti Erik Ron (I Prevail, Godsmack), Andrew Migliore (Sueco, Zero 9:36, Papa Roach) a Drew Fulk (Ice Nine Kills, Lil Wayne, Lil Peep), kteří společně s kapelou ve studiích v Los Angeles a Nashvillu stvořili desku, jejíž fragmenty už nyní slaví úspěch na Spotify, Apple Music nebo v Top 40 US Rock & Active Rock Radio.

Hotel Kalifornia mě přivádí zpět do doby, kdy záleželo jen na hudbě,“ přidává osmatřicetiletý vokalista J-Dog. „A jediná věc, na kterou jsme se teď zaměřili, jsou živé gigy,“ dodal za celou početnou enklávu rapmetalistů z L. A. Ostatně Hollywood Undead jsou aktuálně na The Rockzilla Tour s PAPA ROACH, FALLING IN REVERSE a BAD WOLVES.

Hotel Kalifornia – tracklist:
1. CHAOS
2. World War Me
3. Ruin My Life
4. Hourglass
5. Go To War
6. Alone At The Top
7. Wild In These Streets
8. Dangerous
9. Lion Eyes
10. Trap God
11. Happy When I Die
12. Reclaim
13. City Of The Dead
14. Alright

Související odkazy:
www.hollywoodundead.com
www.facebook.com/hollywoodundead
www.instagram.com/hollywoodundead


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 847

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *