POST-IT otevírají novou kapitolu s pátým členem kapely

Text: Hanka Bukáčková
POST-IT vydali v roce 2019 nové EP Co tě neposílí, to tě zabije, bohužel přes covid ho nebylo možné představit na koncertech. Ale to vše se změní. POST-IT připravili pro fanoušky speciální koncert se spřízněnou formací CHECKPOINT.
Vršovická kapela POST-IT odstartovala svůj comeback v roce 2017 speciálním vzpomínkovým koncertem. A v roce 2022 se chce opět vrátit na pódia mezi absolutní špičku české klubové scény. Její našlapané koncerty plné crossoverových melodií vždy oplývaly šlapající rytmikou, hutnou kytarou a skvělým zpěvem Josefa ‘Czendy‘ Urbánka.
A frontman dodává: „Jsme v nejlepší formě, v jaké jsme kdy byli. A rád bych dodal, že my rozhodně nepatříme do starýho železa. A to si všichni zapamatujte.“ Nyní poprvé odehrají koncert s novým, pátým členem kapely, a navíc tak, jak je fanoušci doposud nikdy neslyšeli. Zahrají songy z úspěšných alb Sektor 10 a Ideál, ale také z nového v úplně nové koncertní aranži.
Pokud jste zvědaví, kdo je oním novým – pátým členem kapely, tak se přijďte podívat. Svoji show rozbalí v pátek 2. 9. 2022 v Praze v Gauči ve Stromovce. Sekundovat jim bude formace CheckPoint. Frontmana skupiny Tomáš Chrudimský koncert komentuje slovy: „Společný koncert s POST-IT jsou pro nás vždycky takový malý Vánoce.“
Info ke koncertu:
Vstupenky k dostání pouze na místě za 250 Kč
Začátek – 19.00 hod.
Konec – 22.00 hod.
Koncert je venku a zastřešený
FB událost – www.facebook.com/events/366779968918359
Celé EP Co tě neposílí, to tě zabije – www.youtube.com
Předchozí singly/videoklipy ke zhlédnutí:
NITROglycerin – www.youtube.com
Opět sami – www.youtube.com
Ragnarok – www.youtube.com
Bonnie – www.youtube.com
Související odkazy:
www.post-it.cz
www.facebook.com/post.it.official
www.instagram.com/postit_group
- The Colorblinds představují nové album Staying Alive
- Pařát vydá po 25 letech v reedici první album Scenery
- Michal Horák jako mafiánský kápo. V novince Síť záchranná létají kulky, bekovky i četníci
- Hollywood Undead zvou podruhé do ‘Hotelu Kalifornia‘ a na Rock For People
- Zpěvák Bryan Adams se vrací do Prahy představit své nové album So Happy It Hurts v rámci stejnojmenné světové tour
- Nezastavitelní rockeři Billy Talent zahrají koncem června v Amfiteátru v Lokti nad Ohří
Zhlédnutí: 898