RockShock

Internetový rockový magazin

Vychází vinylová reedice prvního alba V.A.R. z roku 1992

Text: Pařát

Vydání prvního alba V.A.R. po 30 letech se z říjnového termínu posunulo už na srpen! Vinyl je tak připraven na cestu k vám.

V.A.R. už burácejí více než tři desetiletí a právě letos se ‘propili‘ ke kulatým narozeninám svého prvního a zcela zásadního alba Personal Destruction, jehož název byl inspirován dopravní nehodou, kterou kapela krátce před jeho vydáním prodělala.

Spolupráce Pařátu s V.A.R. trvá už od roku 2014; za tu dobu došlo k vydání dvou řadových alb, několika reedicí a loni dokonce i na tributní album pro V.A.R. s názvem Variatorum. V jubilejním čísle 100 (červen 2021) byl kapele věnován největší prostor, jaký kdy Pařát v rámci jednoho vydání některé kapele věnoval.

Kdo by neznal Vratislav a Prdel Evropy? Dvě skladby z prvního alba, které V.A.R. hrát prakticky musí; jsou to jejich poznávací songy. Za 33 let, co existují, je na žádném koncertě nevynechali.

Vinylová reedice Personal Destruction čítá celkem 16 songů, je vyvedena v gatefold verzi, s novým obalem, novou grafikou a na 180gramovém černém vinylu. Objednávat můžete v Pařátshopu zde.

Související odkazy:
www.paratshop.cz
www.var-metal.cz
www.facebook.com/VAR-thrash-Liberec-2009989385955905


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 619

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.