RockShock

Internetový rockový magazin

Jackerʼs jedou Na plný plyn

Text: Jacker’s

Kapela JACKERʼS vznikla poměrně nedávno, ale za krátkou dobu svého působení stihla vydat již druhý singl s názvem Na plný plyn, ke kterému vznikl i videoklip.

Režie klipu se tentokrát ujal ostřílený Michal Krause a kluci si vzájemnou spolupráci nemohli vynachválit. „Michal byl výbornej. Sice nás strašil, že je velký ‘punťa‘ a budeme ho na konci natáčení nenávidět, ale opak se stal pravdou. Zamilovali jsme si ho,“ směje se manažer Martin Koča.

Klip vznikal na motokárové dráze v Táboře a kluci si natáčení skvěle užili. „Není nad to natáčet klip a zároveň si ho skvěle užít. Musím říct, že jsme si na dráze výborně zablbli,“ vzpomíná zpěvák kapely Marek Dostál. Klip zachycuje jak členy kapely při samotném hraní, tak právě i na závodní dráze. Singl vznikal opět ve studiu Happy Metal pod producentskou taktovkou frontmana kapely Arakain Honzy Toužimského.

Co Jackerʼs plánují dál? „Máme pro vás v plánu ještě několik překvapení. U nás nikdy není nic tak, jak to vypadá. Ale už teď můžeme nastínit, že co se týče tohoto roku a klipů, ještě jsme neskončili,“ oznamuje bubeník Láďa Jandrt. „Prostě na plnej plyn!“ dodává baskytarista Bašty.

Více informací ohledně aktuálního dění kapely naleznete na jejím FB a instagramovém profilu. Videoklipy i singly najdete na YouTube a Spotify.

Související odkazy:
www.facebook.com/jackerscz
www.instagram.com/jackers_cz
www.youtube.com/channel/UC73eGXJTBoeEmpJE4r1Z1yQ
www.open.spotify.com/artist/3FDKDDzofLBvO0xi0QM3oU


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 649

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.