RockShock

Internetový rockový magazin

Šumperskou Revival Invazi rozproudí hity největších světových rockerů

Text: Michaela Horáková

Dům kultury Šumperk opět na závěr léta připravuje oblíbený festival Revival Invaze, který se každoročně těší velké návštěvnosti. Areál Pavlínina dvora v srdci města v pátek 19. srpna letos počtrnácté rozezní tvrdé kytarové riffy revivalových kapel legendárních AC/DC a The Rolling Stones.

„Tento letní revivalový mejdan pod širým nebem má v Šumperku už dlouholetou tradici. Věříme, že se i letos návštěvníci přijdou stylově rozloučit s letní sezonou a užít si jedinečnou atmosféru festivalu,“ uvedla produkční Domu kultury Michaela Horáková.

V úvodu vyzve k tanci a zpěvu valašská kapela ROCKOVÍ LIŠÁCI. Barva hlasu jejího frontmana Pavla Zdráhala je věrně podobná rockerovi Jiřímu Schelingerovi. Během vystoupení zazní nejen jeho skladby, ale i celá mozaika českých hitů od Katapultu, Turba, Václava Neckáře, Karla Gotta, Kamila Střihavky nebo Arakainu.

Pozvání přijaly i další dvě špičkové kapely. Tou první je ROLLING STONES REVIVAL BRNO, která slibuje autentické vystoupení plné zběsilé choreografie a rebelských kostýmů, tak jak jsme u ‘Stounů‘ a Micka Jaggera už přesně 60 let zvyklí. „Celý večer pak zakončí AC/DS revival. Je to nejstarší český tribute celosvětově slavné australské party, který peckami Highway To Hell, Rock N Roll Train nebo Back In Black přivede určitě rockové fanoušky do extáze,“ dodala Michaela Horáková.

Vstupenky na Revival Invazi je možné zakoupit online na SMSticket a stojí 250 Kč v předprodeji, v den konání cena vstupného poskočí o padesátikorunu. Začátek hudebního programu v Pavlínině dvoře je od sedmi hodin večer. Více informací najdete na www.dksumperk.cz.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 727

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.