RockShock

Internetový rockový magazin

Hollywood Undead otevřeli Hotel Kalifornia

Text: Smile Music

Ne, nestali se z nich přes noc majitelé luxusní noclehárny, pravdou ale je, že mocně očekávané studiové album, které bude v pořadí osmým v diskografii americké kapely, ponese název Hotel Kalifornia. Vychází 12. srpna 2022 u vydavatelství BMG.

S oznámením data zveřejnění představili HOLLYWOOD UNDEAD také zbrusu nový singl City Of The Dead, který následuje předchozí vybrané pecky Wild In These Streets a Chaos. Stěžejní myšlenkou nové desky je konflikt společenských vrstev, střet bohatých a chudých, a s tím spojený palčivý problém bezdomovectví, který stále více sužuje domovský stát HU, Kalifornii.

„Příležitostí, jak se stát neúspěšným, je u nás mnohem víc než naopak. I my sami máme špatné zkušenosti, kdy jsme zajeli za hranu. S gangstery i drogovými dealery. O tom všem nechceme mlčet,“ uvedl k novému albu Hotel Kalifornia zpěvák Johnny 3 Tears. Jeho druh s mikrofonem J-Dog pak dodal: „Po všech těch letech je možná těžké věřit, že jsme stále nejlepší kámoši, ale my jsme si zůstali blízko i přes všechny ty sračky, kterými jsme si prošli. Kapely obvykle přátelství rozbíjejí, ale my jsme nejlepší přátelé – a vždy budeme.“

Tracklist:
1. Chaos
2. World War Me
3. Ruin My Life
4. Hourglass
5. Go To War
6. Alone At The Top
7. Wild In These Streets
8. Dangerous
9. Lion Eyes
10. Trap God
11. Happy When I Die
12. Reclaim
13. City Of The Dead
14. Alright

Související odkazy:
www.hollywoodundead.com
www.facebook.com/hollywoodundead


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 771

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *