RockShock

Internetový rockový magazin

Kapela Jacker’s vydává oficiálně svůj první videoklip k singlu Egomaniak

Text: Ladislav Jandrt
Foto: archiv skupiny

Co se týče kapely JACKERʼS, jedná se o kompletně novou formaci, která vznikla docela nedávno, a to začátkem února roku 2022. Když se bavíme o jednotlivých členech kapely, zakládající jádro se znalo již z původního působení – Nikolas Cejnek (kytara), Ladislav Jandrt (bicí), Miroslav Dvořák (technika a ohně) a Martin Koča (manažer) – se společně rozhodli vydat novou cestou a založit si svůj vlastní hudební projekt.

Jednotlivé obsazení se během času pomalu rozrůstalo a zakládající členy pak doplnili Jáchym Novák (kytara), David Baštrnák (baskytara) a také frontman kapely Patrik Štěpánek (zpěv). Kluci se často zobrazují na fotkách v plném obsazení, neboť jak sami říkají: „Jedná se o tým a jeden bez druhého bychom nezvládli nic.“

Jacker’s po oficiálním oznámení kompletní formace kapely začali ihned pracovat na svém prvním hudebním materiálu. Velkou zajímavostí je, že co se týče hudební produkce této kapely, stojí za ní výborný zpěvák a hudebník, frontman kapely Arakain – Honza Toužimský. „Jsme rádi, že Honza do toho s námi šel, a je to pro nás obrovská pocta. Moc si toho vážíme,“ říká manažer kapely Martin Koča.

A tak práce na nové tvorbě započaly a my už nyní, o tři měsíce později, máme jedinečnou příležitost ochutnat jejich první singl s názvem Egomaniak. Režie klipu se ujal Jirka Kobylanský, kterého kluci oslovili i na základě dřívější spolupráce, nejedná se tedy o jejich první shledání. „Jirka je profík. Známe se z minulé spolupráce a už tehdy nám dokázal, jak schopný, co se nejenom tvorby klipu týče, je. Proto, když jsme se rozhodovali, koho na náš první videoklip oslovíme, okamžitě padla volba právě na Jirku,“ říká bubeník Ladislav.

Ostatně výsledek společné práce můžete posoudit sami:

A jaké jsou plány kapely do budoucna? „Rádi bychom se vydali cestou singlů, abychom se lidem co nejvíce přiblížili, a oni by tak byli schopni postupně poznat naši tvorbu,“ sděluje Nikolas. „Makáme na novém materiálu, nahráváme u Honzy další pecky a doufáme, že se nám do konce roku podaří dát dohromady i naši první ofiko placku,“ dodává David. V plánu jsou samozřejmě i další překvapení. Kapela rozhodně neplánuje zahálet, naopak postupně přidávat na tempu. Jsme zvědaví, co pro nás Jacker’s ještě připraví.

„Sledujte nás na našem Facebooku nebo Instagramu a postupně se všechno dozvíte,“ uzavírá Patrik.

Event report z natáčení klipu – www.youtube.com

Kluboofka interview – www.youtube.com

Související odkazy:
www.facebook.com/jackerscz
www.instagram.com/jackers_cz


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 642

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *