RockShock

Internetový rockový magazin

Břitva 2021 bude vyhlášena 5. 6. na Radiu BEAT a reflektována dalšími třemi pořady

Text: Ladislav Oliva

Vítězové a ocenění 21. ročníku rockových cen Břitva budou vyhlášeni v neděli 5. června v pořadu Hard & Heavy na Radiu BEAT, přesněji v té jeho čtvrtině, kterou v čase 22.00–23.00 moderuje Petr Korál. Reprízu lze pak očekávat v noci z pondělí na úterý.

Výsledkům ankety bude odpovídat náplň pořadu, nabízející to nejlepší z loňského českého metalu, punku či obecně tvrdého rocku. Dojde také na oznámení další trojice historicky významných kapel, které budou uvedeny do Galerie legend.

Širší výsledky v rozsahu nominovaných míst vyjdou vzápětí na webu www.cenybritva.cz a v užší nebo širší verzi také na stránkách těch médií, která tato anketa zajímá.

Reflexi výsledků jen o několik málo dnů později provede stejně jako loni videopořad Sklizeň, který připravují Berry a Coornelus.

Na další reflexi může dojít v pořadu Modeláři na Radiu Wave, který moderují Banán a Viktor Palák.

Na stejné téma se již čtvrtým rokem v řadě zaměří podcast Dva kverulanti, který tvoří Olaf a Ziky.

Protože ceny Břitva nejsou součástí takzvaného hudebního byznysu, o zábavním průmyslu nemluvě, a nevytvářejí vůbec žádný zisk, všechna tato vyhlášení či reflexe proběhnou nikoli na základě písemných obchodních smluv, ale pouze díky osobnímu zájmu jmenovaných o danou věc, za což jim náleží veškerá milá uznání, jež pro změnu nenáleží těm s opačným přístupem.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 546

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *