RockShock

Internetový rockový magazin

Německý old school thrash metal v pražském Black Psu

Text: Black Pes

Thrasheři DAILY INSANITY z Německa se vracejí do České republiky a v rámci evropského turné The Final Crusade Tour 2022 se 18. 6. 2022 zastaví v klánovickém klubu Black Pes. Sestavu doplní thrash/deathmetaloví KOLOSS a mash-upmetalová parta ASPERRA.

Přestože jsou Daily Insanity na světě teprve od roku 2015, nejedná se v žádném případě o nějaké metalové zelenáče. Trojice Hans – zpěv, baskytara, Gustl – bicí a Gene – kytara se pohybuje na scéně už třicet let. Jejich dřívějším působištěm byli thrashmetaloví Scram, se kterými vydali několik dem, jedno EP a dvě řadová alba. Po přetransformování do nové kapely už stihli vydat EP Conspiracy (2018) a debut Chronicles Of War, který vyšel v září loňského roku. K aktuální desce vydali několik videoklipů a vy se můžete naladit třeba titulním Chronicles Of War.

Pražští Koloss už také nejsou žádní nováčci a jednotliví členové sbírali zkušenosti v takových kapelách, jako jsou Unborn, Postmortem, Apocryphal Death, Deathstar či Last Minute. Na kontě mají zatím jediné album Reborn z roku 2019. Během koronavirové pauzy ale neseděli na prdelích, takže se fanoušci mohou těšit i na nové vály. Nějaké novinky jistě přidá i hýskovská Asperra, jako třeba před nedávnem vypuštěný singl Own Prisoner (www.youtube.com), ke kterému vyšel i videoklip. V tomto případě si přijdou na své příznivci melodického progresivního metalu, metalcoru či deathu, které kapele umně mixuje.

FB událost – www.facebook.com/events/789823931782341

Související odkazy:
www.dailyinsanity.de
www.facebook.com/kolossband
www.facebook.com/asperraband
www.facebook.com/BlackPesOriginal


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 540

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *