RockShock

Internetový rockový magazin

Sting: My Songs – Kritikou oceňované světové turné přidává nové koncerty v Evropě včetně Prahy

Text: Echopromotion

Společnosti Cherrytree Music Company a Live Nation oznamují vystoupení STINGA dne 28. října v pražské O2 areně na výjimečném koncertu My Songs. Vstupenky jsou v prodeji od 3. 6. 2022 v sítích Ticketmaster a Ticketportal.

Stingův koncert My Songs je živelná a dynamická show, v níž zazní jeho nejoblíbenější písně, které napsal během své slavné kariéry sedmnáctinásobného držitele ceny Grammy, a to jak s kapelou The Police, tak jako sólový umělec. Po vyprodaném šestidenním vystoupení v londýnském Palladiu označil deník The Times koncert My Songs za ‘mistrovskou třídu‘: „Sting zůstává nepopiratelně zručným umělcem s pozlaceným katalogem.“ Koncert, který byl hudební cestou s hity jako Fields Of Gold, Shape Of My Heart, Roxanne a Demolition Man, popsal The Telegraph jako ‘vzácnou lahůdku‘ a The Guardian Stinga ocenil jako ‘téměř bezkonkurenčního‘ s ‘dokonalou popovou alchymií‘. Fanoušci se mohou těšit také na Englishman In New York, Every Breath You Take, Roxanne, Message In A Bottle a mnoho dalších.

Na turné Stinga doprovází elektrická rocková kapela. Na všech nově ohlášených koncertech se objeví speciální host JOE SUMNER.

Ceny vstupenek od 1490 do 2290 Kč. Prodej vstupenek v sítích Ticketmaster a Ticketportal od 3. června 2022 v 10.00 hod. Live Nation klubový předprodej od 2. června 2022, 10.00 hod., do 2. června 2022, 17.00 hod.

Kompletní informace o turné, vstupenkách a fanklubu najdete na adrese www.Sting.com.


DALŠÍ AKTUALITY

Zhlédnutí: 584

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *