RockShock

Internetový rockový magazin

Soutěž o nové CD Metal Factory

Poměrně nová ostravská power/heavymetalová skupina METAL FACTORY, jejíž zrození se datuje do loňského roku, představila letos v únoru své debutové album Defeat All. Ačkoliv se jedná o novou kapelu, samotní členové nejsou metalovému světu rozhodně nijak cizí. Setkat se s nimi mohli fanoušci například ve skupinách Salamandra, Moravius, Joys, Enochian a mnoha dalších.

Metal Factory si dali na debutové desce opravdu záležet, a tak se může dvanáctka zcela nových autorských skladeb pyšnit nejen skvělým zvukem, ale především výbornou muzikou, která je opřená o silné melodie, výrazné dívčí vokály, nekompromisně tvrdé kytarové riffy, dokonale promyšlená sóla i vyhrávky a v neposlední řadě i dominantní rytmiku. Příznivci kvalitního melodického power/heavy metalu, kteří už mají album doma, si na něm dozajista pravidelně a rádi pochutnávají.

Komu ale v diskografické sbírce Defeat All zatím chybí, může si o jeden tento žhavý kousek právě zasoutěžit na stránkách RockShocku. Pravidla jsou velice jednoduchá. Stačí zaslat správnou odpověď na soutěžní otázku na náš redakční e-mail soutez@irockshock.net, do předmětu uvést název soutěže ‘Metal Factory‘ a pod správnou odpověď připsat i celé své jméno a korespondenční adresu, kam vám případnou výhru zašleme.

Metal Factory pokřtili album Defeat All v květnu na domácí půdě ostravského klubu Barrák, a právě se samotným křtem bude souviset i soutěžní otázka. Ti, kdo se velice zdařilého křtu zúčastnili, mají jistou výhodu. Tápat ale nemusejí ani ostatní soutěžící, neboť správnou odpověď najdou i na stránkách RockShocku.

A zde je znění soutěžní otázky:
Kdo se stali kmotry debutového alba Defeat All? Napište nám všechna tři jména.

Soutěž bude ukončena 7. června 2022.


DALŠÍ SOUTĚŽE

Zhlédnutí: 4241

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *